^ Back to Top

Хмара тегів

Відновлення старих фото

Реставрація старих фотографій

Швидше за все в сімейному архіві кожної людини збереглися фотознімки, яким уже багато десятків років. Ці фото збиралися колись нашими предками та передавалися з покоління до покоління. Ці фотовідбитки є для більшості з нас цінним моментом, що допомагає зберегти в пам'яті образи близьких і рідних людей. Як це часто буває, час нещадний до найдорожчого в житті. З часом фотографії тріскаються, покриваються плямами, тріщинами та подряпинами. Фотографії мають властивість бліднути, вицвітати, рватися і піддаватися деформації внаслідок механічних впливів, а також впливів навколишнього середовища, вологості, температури тощо.
Тому ми рекомендуємо не чекати на остаточну руйнацію Ваших фотографій, а звернутися до професіоналів нашої компанії, які виконають для Вас відновлення старих фотографій в Одесі!
Реставрація та ретуш старих фотознімків це, трудомісткий і відповідальний процес, результатом якого є спокійне або часткове відновлення елементів фотографії, які постраждали і стали не видно під тріщинами, плямами, і т.д. Весь процес реставрації здійснюється нами вручну, без автоматичних алгоритмів та фільтрів. Цей метод завжди дає найкращий результат. Ми впевнені, що сімейні фотографії, нехай і потьмянілі від часу, але все-таки збережені до теперішнього часу гідні найкращої і кропіткої ручної реставрації, оскільки в них укладені найважливіші та пам'ятні моменти життя.

 Ретушь фото, реставрация и восстановление старых фотографий в Одессе

Якщо Вас зацікавила ця послуга. рекомендуємо ознайомитись з прикладами наших робіт. Реставрація старих фотографій допоможе вдихнути життя в старі, пожовклі і втратили колишню виразність фотографії.

 

Також ми готові запропонувати свої послуги із додавання кольору на чорно-білих фотознімках. Так, Ви не дочули. До чорно-білих фотографій можна додати колір. Зрозуміло. абсолютної ідентичності з оригіналом досягти не вдасться, але загалом додати колір шкіри, очей, волосся, одягу - цілком можливо.

 

Окрім реставрації та відновлення старих фотографій, наші клієнти замовляють цифрову корекцію своїх фотографій. Необхідність такого виду робіт продиктована найчастіше недостатньою виразністю цифрових камер. Наприклад - потрібно усунути відблиски, плями від об'єктива, виправити дисторсію, колірний баланс, різкість, чіткість і т.д. Цифрова ретуш фотографій часто застосовується і для художньої обробки. Наприклад, якщо потрібно доопрацювати образ, додати виразності, насиченості, тонування, забрати або додати деталі, ефекти, предмети і т.д.

 

Цифрова ретуш фотографій поділяється на два основні види. Це художня та технічна ретуш. Технічна ретуш фотографій передбачає видалення шумів, дефектів, кроп кадру, налаштування експозиції, яскравості, колірного балансу, відокремлення від фону, і т.д. Технічна ретуш не передбачає втілення художніх ідей, не має естетичної складової і не претендує на творчу роль. Технічна ретуш фотографій забезпечує найкращий вигляд зображених предметів з технічного погляду. При цьому не торкається сам сюжет. Художня ж ретуш фотографій, навпаки, більш вимоглива до сюжетної зав'язки. Вона покликана розкрити творчу ідею автора, його образи та художнє бачення того чи іншого персонажа. Велику роль у художній ретуші фотографії грає естетична складова. Основна сфера застосування такого виду ретуші це створення фотоколажів та композицій з метою розкриття художнього образу персонажа чи сцени. Художня ретуш фото не просто робить фото кращим, вона повністю змінює його зміст і робить зрозумілим творчий погляд автора.

Яскравим прикладом застосування художньої ретуші можуть бути знімки ландшафтів і сюжетні портрети. Крім комп'ютерної обробки у таких проектах часто задіяні гримери, освітлювачі, режисери та стилісти. Професійна портретна фотографування часто не мислима без художньої обробки. Суть такої ретуші для портретів виражається в усуненні всіх вад зовнішності, додаванні та видаленні деталей там, де це потрібно, у вигідному підкресленні переваг моделі та приховування її недоліків.

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація