^ Back to Top

Створення сайтів в Одесі на замовлення

Замовити бізнес сайт в Одесі

Сайти на замовлення в Одесі

Хмара тегів

Про нас

Про нас

Про компанію

Дозвольте представитися: Ми - налагоджена компанія, яка складається з кваліфікованих і дипломованих фахівців, які цінують свій і ваш час. Нам уже 12 років. Ми завжди раді старим і новим клієнтам і прагнемо розвитку та вдосконалення для того, щоб надавати нашим улюбленим та обожнюваним клієнтам тільки якісні послуги з реклами та дизайну. Ми співпрацюємо з клієнтами на позиціях відкритості, чесності, рівноправності, ввічливості, взаєморозуміння та взаємоповаги. Тому знайомимо з нашими послугами та умовами.

 • - Розробка та виготовлення сайтів від сайту-візитки до інтернет-магазину! WEB-дизайн, розкручування, супровід тощо. Ми працюємо зі скриптами Joomla/Wordpress/Opencart.
  Створення сайтів для хороших людей - це робота, яка приносить задоволення!
 • - Графічний дизайн. Створення макетів для рекламної та друкованої продукції.
 • - Фотографія: Фотозйомка, обробка фотографій, ретуш, корекція, відновлення старих фотознімків, фотоколаж;
 • - Фотопослуги для випускників: Виготовлення фотокниг, віньеток, випускних альбомів. Продаж обкладинок та папок для вставки фотографій 20х30см;
 • - Відеодизайн: Створення рекламних та вітальних відеороликів із ваших відео, фото архівів.
 • - Художні роботи: Продаж картин, написаних маслом на полотні професійним художником;
 • - Оцифровка відеокасет, аудіокасет, бобін, пластинок;
 • - Сканування та оцифрування фотоплівок, слайдів, негативів, рентгенівських знімків, фотографій, документів до формату А4.
 • Також у нас є безліч інших послуг з графічного дизайну та реклами,

Наш творчий колектив з багаторічним досвідом професійної роботи, щодня докладає максимум зусиль, щоб наші замовники отримували лише якісний продукт.
Всі наші послуги є професійними, оскільки їх виконують фахівці, які мають державні дипломи!

Ми сміливо можемо похвалитися низкою переваг, які можуть стати причиною виникнення довгих та дружніх стосунків між нами та нашими клієнтами. Принаймні, ми на це сподіваємося. Ось ці переваги:

 1.  У вартість замовлення НЕ ВКЛЮЧЕНА вартість оренди офісу та інші супутні з утриманням офісу витрати;
 2.  Ми маємо багатий творчий досвід розробки візуальних концепцій;
 3.  Постійна підтримка та консультування наших клієнтів забезпечує повну комфортність роботи з нами;
 4.  Ми з радістю візьмемося на замовлення, навіть якщо Ви знаходитесь в іншому місті;
 5.  Ми підберемо найкращу ціну для наших постійних клієнтів;
 6.  Ми завжди доброзичливі з нашими замовниками;
 7.  Ми завжди готові відповісти на питання, що Вас цікавлять.


Також для того, щоб ваше обслуговування у нас було максимально комфортним, ознайомтесь будь-ласка з нашими правилами:

 1.  Ми завжди дуже вимогливі до клієнтів у плані точного формулювання завдань, надання якісних вихідних матеріалів та дотримання загальноприйнятих норм моралі.
 2.  Наша робота з клієнтами базується на принципах взаємної довіри та взаємної поваги. Ми хочемо бути максимально корисними для вас. Тому, якщо Ви самі не знаєте, чого хочете, або самі все вмієте та все знаєте, то ми Вам не потрібні.
 3.  Ми не працюємо безкоштовно;
 4.  Ми беремо аванс перед початком робіт. Аванс не повертається;
 5.  Наш клієнт «завжди має рацію» але тільки доти, доки він клієнт. Тому ми залишаємо у себе право вибору клієнтів;
 6.  Про всі моменти, що цікавлять, треба попереджати заздалегідь;
 7.  Клієнт зобов'язується дотримуватись українського та міжнародного законодавства.

Ми з довірою і радістю ставимося до кожного нового клієнта, і цілком справедливо розраховуємо таке саме ставлення до наших співробітників, бо ми робимо одну справу разом. Наша спільна з клієнтом мета – це кінцевий результат. І результат цей має бути якісним. Тому для досягнення максимально якісного результату наша робота має протікати у спокійній та доброзичливій обстановці, без криків, скандалів та іншого. Якщо вам не терпиться з кимось посваритися - йдіть за російським кораблем.

Оплата за нашу роботу, це оплата за знання, досвід та наш час. Ми не маємо можливості працювати безкоштовно або в борг, тому за кожні доробки – переробки, про які не було застережено на початку – ми беремо додаткову оплату.

Також хочемо звернути увагу клієнтів на те, що замовлення потрібно забирати своєчасно. Якщо ви не забрали своє замовлення протягом одного тижня (сім днів) і не попередили про те, що заберете замовлення пізніше, таке замовлення може бути безповоротно видалено, файли стерті, касети, плівки, слайди та інші матеріали - викинуті. Це пов'язано з тим, що у нас немає складу зберігання чужих речей та архівів нескінченно довго. Звернути увагу слід і те, що файлообмінники також зберігають файли і архіви нескінченно довго. Звичайний термін зберігання файлів – близько одного тижня. Після закінчення цього терміну ці файли завантажити буде неможливо, оскільки з файлообмінників вони видаляються автоматично. Якщо Ви не просили зберегти Ваші файли довше одного тижня – ми цього робити не будемо. Дякую за розуміння.

Зверніть увагу на умови нашої співпраці: Роблячи замовлення, кожен контрагент приймає умови, зазначені на цій сторінці.
Ми працюємо з клієнтами на основі взаємної згоди. Ми не претендуємо на авторські та/або суміжні права на матеріали (фото, відео та ін.), які клієнт надає нам для роботи. Нами не приймаються претензії щодо авторських прав у разі, якщо власник фотографії чи касети сам, за своєю доброю волею, сам надав їх нам. Ми не використовуємо фото та відео матеріали замовника в наших особистих цілях. Ми не претендуємо на авторство над матеріалами.

Звертайтеся, якщо бажаєте замовити сайт. Ціна доступна. Виготовлення сайтів на замовлення дозволить вам значно розширити свій бізнес. Розробка сайтів в Одесі дозволить широко уявити ваші товари та послуги. Замовити сайт в Одесі легко – достатньо зателефонувати нам.

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація