^ Back to Top

Хмара тегів

Як пришвидшити індексацію

Як прискорити індексацію сторінки

У багатьох сайтобудівників-початківців і власників сайтів часто виникають питання типу: Як прискорити знаходження свого сайту в інтернеті? Або – як підвищити ефективність своєї рекламної компанії, підняти свій сайт на перші позиції у результатах видачі?

Відповідаючи на ці та багато інших питань скажемо, що першою умовою для грамотного розкручування вашого сайту є його швидка індексація пошуковими роботами.

Щоб пошуковий робот почав індексувати ваш сайт, необхідно повідомити йому про це. Для цього кожен пошуковик має спеціальні сервіси, які називаються в народі АДДУРИЛКАМИ. Назва походить від англійського терміна add url, що в перекладі означає додати адресу сайту. Після додавання адреси вашого сайту, яка, до речі, проводиться вручну, пошукові роботи починають заходити на ваш сайт і як би "читати" його сторінки. Правильність та результат таких операцій залежить насамперед від ступеня грамотності веб-розробника. На сайті, що добре індексується, завжди є карта сайту, добре відрегульовані функції last-modofoed і if-modified-since, а також дотримані всі інші атрибути грамотної seo оптимізації.

В Яндексі, Google та й багатьох інших пошукових системах є безліч корисних функцій. Одна з них - це пінг сторінки - вона змушує сайт повідомляти пошукачу про те, що з'явилася нова сторінка і її потрібно терміново проіндексувати.

Як же дати зрозуміти пошуковій системі, про те, що з'явилася нова сторінка — це зовсім не складно.

 

Усім успішної оптимізації!

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація