^ Back to Top

Хмара тегів

Секрети просування

Як обігнати конкурентів

Сьогодні ми продовжимо розмову про просування сайтів в Інтернеті.
Очевидно, що від успіху вашої рекламної компанії в інтернеті залежить успіх вашого бізнесу. Однак у прагненні обійти конкурентів важливо самим не потрапити на підводне каміння. Завжди слід пам'ятати про правило: "Не рій яму іншому, сам у неї потрапиш!"
Отже ми починаємо поступове освоєння нелегкої але дуже актуальної теми просування своїх сайтів в інтернеті.
Ключовим фактором тут є швидкість індексації веб-сторінок. Трапляється так, що вами був ідеально підібраний унікальний текст з правильною розстановкою ключових фраз, але через низьку швидкість індексації, пошуковий робот ще не оцінив усіх ваших старань, а на сайті конкурента вже присутній ваш текст, і якщо сайт цього конкурента індексується швидше, ніж ваш власний, пошукова машина вважатиме чужий сайт першоджерелом, і видасть його на перші позиції, а ваш сайт взагалі залишиться непоміченим.
Тому найшвидшу індексацію сайтів вважають найголовнішою основою успіху вашої рекламної кампанії в інтернеті.
Не завжди швидка індексація сайту означає значні витрати. Прискорити індексацію вашого сайту можна безкоштовно, або з мінімальними вкладеннями.
Як прискорити індексацію свого сайту без вкладень
1). Потрібно грамотно скласти структурну складову сайту. Створюйте меню сайту так, щоб до будь-якої сторінки можна було дістатися менше ніж за 3-4 кліки. Забуваючи про це правило, ви ризикуєте витратити дуже багато часу на його індексацію.
2). Внутрішнє перелінування сторінок сайту забезпечить швидку індексацію сторінок вашого. Відомо, що пошукові роботи обходять усі знайдені посилання на сторінці. Крім цього, ознайомтеся, для чого ще потрібна внутрішня перелінковка сторінок сайту. Завжди лінкуйте усі сторінки сайту.
3). Мапа сайту (sitemap). Створіть карту сайту, особливо корисно для великих сайтів. Надіслати картку сайту в сервіси Google можна зареєструвавшись на панелі вебмайстра. Мапа сайту може бути створена як вручну, так і автоматично. Крім цього, радять мати один варіант карти сайту у форматі html та поставити посилання на нього на головній сторінці сайту. Мапа сайту відмінно допомагає активній індексації внутрішніх сторінок сайту.
4). Реєстрація на панелі вебмайстра на Яндексі. Цей сервіс пропонує безліч функцій контролю над сайтом.
5). Додайте ваш сайт до всіх доступних пошукових систем, використовуючи сервіс add url.
6). Не зайвим буде й реєстрація сайту у популярних онлайн рейтингах. Наприклад у Рейтинг@Майл, Рамблер ТОП100, LiveInternet і т.п. Роботи пошукових систем дуже часто відвідують ці рейтинги. Додавання до Рамблера ТОП100 одночасно прискорює індексацію сайту в самому Рамблері.
7). Додайте посилання на ваш сайт до популярних каталогів інтернету. У Google це каталог DMOZ, у Яндекса це Яндекс.Каталог та Каталог Майлу. Ці маніпуляції допоможуть вам в отриманні трасту сайту в майбутньому, якщо вас, звичайно, в ці каталоги приймуть.
8). Реєстрація сайту у каталогах. Вручну реєструвати свій сайт у каталогах це дуже довго та важко. Багато хто користується для цього автоматичними сервісами, проте більшість із них платні.
9). Розміщуйте рекламу про ваш сайт у каталогах статей. Вам знадобиться розмістити текстову інформацію та посилання на ваш сайт у величезній купі сайтів, що приймають таку інформацію. Це майже так само, як і каталоги посилань. Але тут доведеться добряче попрацювати, адже знадобиться багато статей, а це час чи витрати. Та й посилання з таких джерел індексуються не найкращим чином.
10). Соціальні закладки: Постарайтеся додати свій сайт до популярних сервісів соціальних закладок. Вони примітні тим, що їх добре індексують пошукові системи. Також до цих закладок можна додати і внутрішні сторінки сайту. А ось каталоги приймають лише головні сторінки сайтів. Для прискорення додавання сайту до соціальних закладок розроблено спеціальні сервіси.

11). Публікуйте більше анонсів і прес релізів. Базу таких сайтів можна знайти в інтернеті. Це не легка робота, проте допомагає отримати хороші трастові посилання на ваш сайт.
12). Сервіси онлайн питань та відповідей типу майл.ру. Нині це дуже популярно. Статті там постійно оновлюються і відповідно пошукові роботи індексують такі сервіси постійно. Намагайтеся уникнути закидів у спамі, інакше ваше посилання приберуть. Не треба створювати якнайбільше відповідей і в кожному давати своє посилання. Зробіть одну-дві відповіді, а посилання поставте тільки в одну, та забезпечте її повноцінними коментарями. Також для цього підходить сервіс запитань та відповідей Google.
13). Спілкуйтесь у популярних онлайн-блогах. Такі сервіси часто індексуються пошуковими системами і тому посилання на ваш сайт, супроводжена коментарем також дасть значний приріст у просуванні вашого онлайн ресурсу. Зрозуміло, не потрібно поводитися як спамер - не ставте посилання в сам текст, залишайте їх у спеціально відведене для цього поле. Не пишіть замість імені ківорди – такі коментарі будуть видалені. Знайти відвідувані блоги не важко, достатньо знайти онлайн рейтинг блогів із зовнішніми посиланнями.
14). Якщо у вас свій блог, то для покращеної індексації рекомендують підключити RSS-трансляцію. Щоб це реалізувати на своєму сайті, треба додати вашу RSS-стрічку у всілякі RSS-каталоги. Так ваші анонси про нові статті будуть автоматично розміщуватись на інших сайтах. Знайдіть найвідоміші RSS-каталоги за допомогою інтернет-пошуку.
15). Активно використовуйте форуми. Залишіть для початку кілька повідомлень на найпопулярніших форумах. А у підписі залиште посилання на ваш сайт, якщо це не забороняється, або спробуйте домовитися з адміністрацією цього форуму про розміщення вашого посилання. Найчастіше відвідувані форуми, так само дуже люблять пошукові системи. Також ви зможете поставити посилання на себе у своєму профілі.
16). Можна помітно прискорити індексацію сайту за допомогою блогу. Це не важко. Популярний блоговий движок Wordpress має багато корисних функцій, серед яких можливість пінгувати пошукові машини та їх спеціальні сервіси. Отже, якщо ви додали новий матеріал на свій сайт, цей плагін відразу повідомить пошукові машини про вашу нову статтю. У результаті пошуковик швидше прийде на ваш блог і заразом проіндексують весь сайт.
17). Поштові розсилки. Прискорена індексація вашого сайту пошуковими системами за допомогою e-mail розсилки часто практикується SEO оптимізаторами. Можна скористатися сервісами онлайн розсилки - їх багато, для їх знаходження скористайтеся пошуком в інтернеті. Вам треба організувати свій випуск розсилки та розмістити у ній посилання на ваш сайт. Ще ці розсилки розміщуються в особистому блозі розсилок, а він також непогано індексується. Цими стараннями ви зможете досить швидко залучити пошукового робота на ваш сайт.
18). Заведіть свій блог у безкоштовних блоґових сервісах. Напевно, всі знають популярні блогові сервіси. Це LiveJournal (він ЖЖ), Blogger, Liveinternet, Yandex, Blogs.Mail.ru. Ці та багато інших сервісів можна використовувати для прискорення індексації вашого сайту. Необхідно тільки створити там блог, розмістити 1-3 невеликих повідомлень і чекати на робота, який часто відвідує ці сервіси і рано чи пізно загляне і на ваш сайт, посилання на який не забуваємо залишати під вашими коментарями. Також рекомендують «дружити» з іншими блогерами цього онлайн-сервісу.
19). Активно використовуйте будь-які соціальні мережі. Вони також допоможуть привести посилання на ваш сайт пошукового агента. Для цього рекомендують опублікувати у себе на сайті хороший матеріал, а потім відповісти посилання на нього в цих соціальних мережах.
Ми ознайомилися з можливостями прискорення безкоштовної або майже безкоштовної індексації нового сайту в пошукових системах.
Але є й платні методи. Вони по суті всі схожі і полягають у покупці посилань на ваш сайт. Суть у тому, щоб знайти 2-3 популярні сайти донора, які швидко і добре індексуються і купити на них посилання. Пошукові роботи воліють часто відвідувати сайти, на яких часто змінюється контент. Це звичайно сайти різних ЗМІ, блоги, форуми, чати і т.д. Ось на них і зверніть свою посилальну увагу.
Залишились питання? Телефонуйте:
+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація