^ Back to Top

Хмара тегів

Реставрація фото

Ретуш фотографій, реставрація старих фотографій

Ретуш та відновлення фотографій.

Видалення дефектів з фото.

Сьогодні багато хто цікавиться: «Де в Одесі відновити стару фотографію... Як відреставрувати старі фото... Як зробити ретуш старого фото...», тощо.

Якщо вас хвилюють ці питання – ви потрапили точно за адресою:
Реставрація та відновлення фотографій є однією з топових послуг, якою регулярно користуються наші клієнти.

Ми впевнені, що кожна сім'я зберігає альбоми зі застарілими фотознімками. Адже пам'ять, що зберігається на цих вицвілих фотографіях, дорога нашим батькам, нам та нашим дітям. Ці фотографії зберігають історію роду і передають її з покоління в покоління. Тому для кожного з нас важливо зберегти таку пам'ять у належній якості, без зайвих ризиків та побоювань, що й без того старі фотографії згодом остаточно втратять колір, розсипляться чи постраждають від вологи. На жаль - ніщо не вічне! І найбільш жорстокий час до найдорожчого - до нашої пам'яті і особливо до паперових фотографій. Роки не сприяють зміцненню якості цих старих фотографій. Фотографії в альбомах та на стінах тьмяніють, морщаться, розшаровуються, вицвітають, покриваються плямами, подряпинами, заломами та пилом, а іноді навіть відриваються цілі шматочки. Такі казуси трапляються з усіма паперовими фотознімками - і з сучасними, і тим більше зі старими...
Таким чином, для збереження своїх сімейних фото архівів ми рекомендуємо замовити у нас професійну ретуш та відновлення старих фотографій в Одесі. Така ретуш не тільки оновить та освіжить старі фотознімки, а й дозволить зберегти їх у цифровому форматі, що убезпечить їх від шкідливого впливу навколишнього середовища та випадкових пошкоджень. Фото архівом у цифровому форматі можна легко поділитись у соціальних мережах типу "Однокласники" та "Вконтакте".

Щоб замовити відновлення фотографій в Одесі, достатньо звернутися до нас. Наші дизайнери вивчать ступінь пошкодження фотографій та назвуть ціну за їх відновлення. Зазвичай, середня ціна за один відновлений знімок становить близько 100 гривень.

Багато хто цікавиться процесами, за допомогою яких здійснюється поновлення старих фотографій в Одесі. Ми готові заздалегідь відповісти на ці питання, попередивши цим Вашу зайву занепокоєння за збереження оригіналів. Оригінал Вашої фотографії береться нами для подальшого сканування на високоточному обладнанні, а подальші маніпуляції над фотознімком вже проводяться над його цифровою копією. Таким чином оригінал Вашого фото повертається Вам у початковому вигляді, а після закінчення відновлювальних робіт, Ви отримуєте ще одну фотографію, таку ж як стара, тільки відновлена ​​та відретушована. За Вашим бажанням цифровий варіант цього фотознімка може бути відправлений Вам на електронну пошту або записаний на флеш-носій.

Реставрація та відновлення фотографій на замовлення в Одесі передбачає видалення всіх слідів зовнішнього впливу на фото відбиток, усунення подряпин, заломів, плям, розривів, порошинок та інше. Також нашими дизайнерами в рамках можливого відновлюється колишня контрастність та чіткість фотографії, які неминуче втрачаються через недбалу експлуатацію та хімічні процеси, що впливають на збереження кольорів та контрасту. Крім всього вищезгаданого ми готові виконати для Вас відновлення квітів на старій збляклій фотографії, додати знімкам яскравості, контрастності і зробити Ваш старий фотознімок максимально чітким і гідним Вашої пам'яті. Крім того, ми готові відновити відірвані кути і відсутні фрагменти настільки точно, що відновлення старих фотографій стане непомітним для досвідченого глядача.

Якщо Ви маєте чорно-білу фотографію своїх рідних або друзів, але хотіли б мати кольорову, ми з радістю прийдемо до Вас на допомогу!
Забарвлення чорно-білих фотографій дозволяє перетворити чорно-білі фотографії на кольорові. І після додавання кольору на чорно-білих фотографіях, Ваші фото засяють яскравими, соковитими відтінками.

Якщо Ви не знаєте, що подарувати своїм бабусям та дідусям на ювілей – замовте у нас реставрацію їхніх старих фотографій!
Відновлення старих фотографій в Одесі стане приємним сюрпризом для членів Вашої родини, і для кожного, кому дорога пам'ять про своє минуле!
Навіть відновлення фотографій родичів, що вже покинули нас, приведе в захват Ваших батьків і знайомих.
Адже не дарма кажуть: Гроші - порох. Одяг – вітер. А пам'ять – вічний капітал!

Ми маємо величезний досвід роботи зі старими фотографіями. Тому, незалежно від ступеня пошкоджень, ми намагатимемося повернути їй первозданний образ.

Без сумніву, після відновлення фотографії, Ви зможете прикрасити Вашою відретушованою фотографією інтер'єр, фотоальбом або оформити своє родове дерево, щоб ваші нащадки зберігали пам'ять Вашого роду довгі роки.

 

Ретуш старих фотографій.

Реставрація та відновлення фотографій в Одесі:
Приклади виконання робіт
Ретушь фото в Одессе Реставрация старых фотографий в Одессе Раскрасить ч/б фото Одесса Как раскрасить старые фотографии
Добавить цвет старым фото Одесса Восстановление повреждённых фотографий Одесса Улучшить старое фото Одесса Восстановление старых фотографий Одесса
Ретуширование старых фотографий Одесса Ретушь старых фото в Одессе Ретуширование фотографий в Одессе Удаление дефектов на фотографии Одесса
Воссоздание старых фотографий Одесса  Восстановление старых фотографий Одесса Реставрация старых фотографий Одесса 

Ретушь старых фотографий в Одессе

 

       

Якщо у Вас залишилися питання, ми готові відповісти на них. Реставрація старих фотографій в Одесі дозволить зберегти та передати нащадкам дорогі серцю моменти сімейної історії.

Подаруйте собі радість від споглядання повернутих до життя фотографій.

Аванс 50%. Аванс не повертається.

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація