^ Back to Top

Хмара тегів

Абстрактний живопис

Абстрактний живопис

Абстрактний живопис, картини з абстракцією в Одесі:

Абстрактний живопис - це не просто набір різнокольорових фарб і форм. Це зцілюючий живопис - дивовижний приклад АРТТЕРАПІЇ
Картини з абстракцією на замовлення принесуть у ваш будинок гармонію та спокій. Вони підтримають вас у важкі моменти стресів та випробувань. Абстрактний живопис насамперед це спосіб самовираження художника, втілення його внутрішніх переживань та емоцій.

Абстракціонізм є особливим напрямом в образотворчому мистецтві, в якому відсутня чітка прив'язка до предметів дійсності. Майже всі абстрактні зображення виконані символізмом, вони мають відображати внутрішній світ художника, його погляд на процеси і речі. Домінуючим напрямом абстракціонізму можна назвати пошук гармонії у творенні абстрактних форм та колірних рішень, щоб спонукати глядача розмірковувати, шукати сенс, переживати та відчувати на рівні з художником.

Абстрактний живопис, абстрактний експресіонізм, художня графіка, абстрактні пейзажі, космічний живопис, концептуальний живопис – ось неповний список синонімів такого виду мистецтва.

Абстрактний живопис.

 

Абстрактные картины купить в Одессе Продажа картин в Одессе Заказать картину в Одессе Картины с абстракцией купить
Абстрактное искусство Одесса Продажа картин в Одессе Картины на заказ Одесса Картины на заказ Одесса

 

Більшість картин продано або подаровано.

 Абстрактний живопис Одеса


Автор картин: Художник із вищою художньою освітою. Ви можете безпосередньо зв'язатися з ним.

Якщо Ви хочете купити картину відразу, поцікавтеся у автора, які саме картини є в наявності на момент запиту, що виник у Вас.

Ті картини, які представлені вище – лише для демонстрації. Більшість із них продано. Але автор може написати авторську копію чи нову картину із вибраним сюжетом. Для написання картин на замовлення береться передплата в розмірі 30-50% від загальної суми витратних матеріалів. Передплата не повертається.

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Замовивши у нас картини з абстрактним живописом Ви нагородите себе та своїх близьких спілкуванням з високим мистецтвом, Ви зможете самі стати творцем картини, знаходячи щодня в ній щось нове!

Навігація