^ Back to Top

Хмара тегів

Календар з фото

Календар з вашим фото

Замовити календар з фотографією в Одесі.

Календар із фотографій замовника на замовлення:

 

Пропонуємо до вашої уваги ексклюзивні фотосувеніри до свят: Приємним та несподіваним сюрпризом до урочистої дати може стати календар із вашим фото, виконаний на замовлення в Одесі. Такий календар стане чудовим вітанням та сувеніром до кожної урочистості, але особливо актуальний до Нового Року!

Календар із фотографією замовника – замовити в Одесі тепер простіше простого. 

Фото-календар із фотографій замовника може стати оригінальним подарунком до урочистого дня. Якщо ви ще не визначилися з подарунком для близьких людей, близькій людині на день народження, ювілей чи Новий Рік, замовте календар з фото у нас.

Ми готові виготовити для Вас календарі таких видів: Настінний календар перекидний на пружині 30х40см. Також можна замовити настінний календар, у вигляді одного листа А3.

Для замовлення календарів зі своїми фото, достатньо надіслати нам на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. свої фотографії та побажання. Термін виготовлення - до 5 днів.

Відмінним сувеніром до будь-якого свята може стати календар із фотографій замовника, що складається з 13 аркушів форматом 30х40см, пошитих на пружині. Такий преміум-календар складається з обкладинки та 12 аркушів із фотографіями на кожен місяць. У кожному вигляді календарів можливе додавання вітальних написів, побажань, фотографій тощо. Початком календаря не обов'язково має бути перше січня. Ми можемо виготовити для Вас ексклюзивний календар, у якому відправною датою буде пам'ятна дата.

Друк календарів із фотографій замовника здійснюється на найсучаснішому обладнанні. Сучасний цифровий лазерний фотодрук дозволить збереже соковитість фарб і багатство відтінків, які радуватимуть власників багато років.

Календар з ваших фотографій, зроблений на замовлення стане вишуканою прикрасою та приємним сюрпризом. Такий подарунок запам'ятається надовго та додасть настрою будь-якій урочистості.

Виконаний нами календар з ваших фотографій на замовлення в Одесі прикрасить будь-який інтер'єр і завжди буде корисний як вдома так і на роботі, в кафе і в будь-якому кабінеті. Щодня Ви та Ваші близькі будуть згадувати урочисті та пам'ятні для Вас події завдяки такому цікавому подарунку.

Ціни на календарі з фото:

Перекидний календар із ваших фото 13 аркушів 30х40см - 350 грн.
Настінний календар із одного листа 30х40см. – 100 грн.

Приклади виготовлення календарів із фотографій замовника:

Перекидний календар А3 на 13 аркушів. Одеса

 

Перекидной календарь заказать Календарь с вашим фото Календарь из ваших фото Заказать календарь в Одессе
Календарь с фото заказать в Одессе Календари с вашим фото заказать Одесса Календари из ваших фото Заказать календарь с фото
Заказать календарь в Одессе календарь с вашим фото Одесса Календарь заказать в Одессе Изготовление календарей в Одессе
Календарь с фото заказать в Одессе      

 

Перекидний настінний календар з фото замовника в Одесі.

Перекидний настінний календар з фото замовника в Одесі.

Календарь с вашим фото Заказать календарь в Одессе Календарь на заказ в Одессе Календари на заказ в Одессе
Заказать календарь в Одессе Изготовление календарей Одесса Календарь с вашим фото Заказать календарь в Одессе
Календарь из ваших фотографий Заказать календарь в Одессе Календарь Одесса Календарь с фото заказать

 

 

Перекидний календар на 12 місяців з обкладинкою
з фотографій замовника в Одесі на замовлення.

Календарь с вашим фото Одесса Заказать календарь в Одессе с фото Календарь на заказ в Одессе Календари с фото на заказ в Одессе
Изготовление календарей Одесса Заказать календарь из своих фотографий в Одессе Календарь с вашим фото в Одессе на заказ Заказать календарь в Одессе
Календарь из ваших фотографий в Одессе Заказать календарь в Одессе Календарь Одесса Календарь с фото заказать
Календарь со своими фотографиями заказать в Одессе      

 

Настінний горизонтальний календар із одного листа А3

Заказать календарь со своим фото в Одессе

Настінний вертикальний календар із одного листа А3

Календарь со своим фото на заказ в Одессе

 Перекидні календарі на замовлення в Одесі порадують Вас та Ваших близьких, якщо Ви спробуєте зробити своє замовлення завчасно. Зверніть увагу. що перед Новим роком завжди багато замовлень, тому друкарні майно уточнюйте по телефону.

При великих замовленнях календарів з фото - знижки.

Листівки та вітання з Вашим фото

Ваші фотографії можуть стати чудовими сувенірами не лише як календарі. Також можливе виготовлення вітальних листівок із фотографій замовника. Листівка з фотографією винуватця свята стане чудовим нагадуванням про Вашу турботу та увагу. Листівки подобаються всім. Дорослим та дітям, дівчатам та хлопцям. Ви не ризикуєте помилитися або помилитися з подарунком, вручивши своїм близьким сувенірну листівку з його фотографією.

Приводи для виготовлення листівок та їх тематика може бути різною. Найчастіше замовляють тематичні листівки з фотографій до Нового року, на ювілей, на день весілля, до 8 березня, та до дня чоловіків. Популярні також листівки із заміною костюма у школярів.

Ми із задоволенням виконаємо для Вас та Ваших друзів будь-які інші фотокомпозиції з Вашого сімейного фотоархіву.

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація