^ Back to Top

Хмара тегів

Створення банерів

Розробка банерів

Створення банерів для сайтів Одеса.


Розрізняють кілька видів банерів. Бувають банери, які розміщують на вулиці. Це зовнішня реклама. А бувають банери, які розміщують у мережі інтернет. Це інтернет-реклама. У цій публікації ми поговоримо про другий вид банерів – банери для інтернет реклами.

Банер для інтернету - це статичне або рухоме зображення, яке розміщується на сторінках інтернет-сайтів і служить інструментом реклами залучаючи потенційних покупців. Банери є цифровий файл у форматі jpg, gif, або swf. Зазвичай мають малий обсяг дискового простору (Kb) і невеликі розміри за висотою і шириною (pix). Розміри банера за висотою та шириною вимірюються в пікселях. Основне завдання інтернет банерів – це залучення замовників товарів та послуг. Користувач заходить на сайт, бачить банер, і якщо банер його зацікавив - він натискає на нього, тим самим даючи команду браузеру перейти на сторінку магазину, який був вказаний на банері. Також банери можуть бути і без посилань, а просто містити коротку інформацію про товар, магазин та контактні телефони. Система обміну банерами допомагає просувати сайти в Інтернеті.

Пропонуємо виготовлення барвистих банерів для сайтів та інтернет-реклами.


Банери, які ми робимо для Вас на замовлення в Україні несуть у собі конкретну маркетингову концепцію, опрацьований візуальний образ та зовнішній вигляд, що запам'ятовується.
Яскравий банер, що запам'ятовується, це додатковий інструмент реклами, яка працює за рахунок привернення уваги клієнтів. Це дозволяє збільшувати продажі, просувати сайти у пошуку та активно розвивати свій бізнес. За допомогою банера з'являється можливість швидко ознайомити відвідувачів сайту із гарячими пропозиціями, акціями чи розпродажами. Запам'ятовується та елегантний банер це ефективний інструмент просування та формування позитивного іміджу компанії.

Створення банерів в Одесі для інтернету – це послуга, яка дозволяє заявити про себе на сайтах-партнерах. Замовити банер в Одесі – це чудовий спосіб заявити про себе! Отже, це за послуга - виготовлення банерів на замовлення:

Це насамперед реклама у мережі інтернет. Ми допомагаємо вам створювати цю рекламу:

Створюємо графічні статичні банери,

Створюємо анімовані банери,

Створюємо мультимедійні презентації,

 

Вартість виготовлення флеш банера з анімацією – від 400 грн.
Вартість виготовлення gif/jpg банера - від 200 грн.


Можливе виконання роботи прискореними темпами. Ціна на таку роботу обговорюється окремо. Термін створення банерів від 1 доби.

 

Кожна наша робота є повністю унікальною, і вимагає індивідуального підходу до клієнта з урахуванням усіх його вимог. Вимоги у всіх різні. Від цього залежить і ціна готової продукції. Будь-які доопрацювання та зміни, що виникли після закінчення роботи – оплачуються додатково.

Простий банер (фонове зображення з текстом) від 200 грн
Банер-малюнок з концепцією від 300 грн
Gif-анімований банер від 400 грн
Flash-банер від 400 грн
Креативний flash-банер від 500 грн
Додатковий розмір flash-банера     100 грн

Основні розміри банерів:

 Баннер для сайта. Изготовление Баннеров Одесса

Подивіться наші роботи:

 Баннер на заказ

 Заказать баннер в Одессе

Баннеры на заказ Одесса

Изготовление баннеров на заказ в Одессе

Создание баннеров на заказ Одесса

Баннер заказать в Одессе

Создание баннеров на заказ в Одессе

Баннера изготовление Одесса

Баннеры на заказ в Одессе

Создание баннеров для интернет рекламы в Одессе

 

 

 Щоб замовити банер, звертайтеся за наведеними нижче контактними даними.
Контактні дані нижче:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація