^ Back to Top

Хмара тегів

Візитки

Виготовлення візиток

Візитки на замовлення в Одесі

Виготовлення візиток в Одесі.

Друк візиток в Одесі.

Ми раді запропонувати нашим клієнтам потрібну та актуальну послугу – Виготовлення та друк візиток в Одесі.

Виготовлення візиток в Одесі від нашої компанії можливе у двох варіантах: термінові та нетермінові.

Термінові візитки друкуються на цифровому устаткуванні і через це їхня вартість вища. Зате замовлення можна отримати на протязі 3-х - 4-х днів.
Нестрокові візитки друкуються офсетним способом. Складовими тиражами. Через це знижується їхня кінцева вартість. Однак складові тиражі на офсетний друк збираються приблизно 7 днів і після цього проводиться їх друк. Друк візиток в Одесі збірними тиражами здійснюється у великій кількості. Зазвичай щонайменше 1000 прим. Це дозволяє знизити вартість кожної візитки окремо.

Друк візиток в Одесі

Візитки давно зайняли свою велику нішу на ринку рекламних послуг в Одесі.
Візитки можуть бути як персональними, так і корпоративними.
Персональні або особисті візитки зазвичай користуються широкою популярністю у приватних підприємців, фрілансерів, творчих особистостей, приватних лікарів, адвокатів тощо. Зовнішній стиль таких візиток готується відповідно до індивідуальних уподобань кожного замовника.

Корпоративні або фірмові візитки виконуються у суворій відповідності до корпоративного стилю компанії. Обов'язковим атрибутом корпоративних візиток є фірмовий знак, фірмові кольори та шрифти. При виготовленні фірмових візиток для співробітника обов'язково вказується його посада та координати компанії. При виготовленні візитної картки для чиновників, службовців та працівників бюджетної сфери допускається використання державних символів на візитівці – Прапора та Герба.


Ціна візиток:


500 візиток (односторонній друк, папір 300 г/м2) 250 гривень;Печать визиток в Одессе
500 візиток (двосторонній друк, папір 300 г/м2) 300 гривень;
1000 візиток (односторонній друк, папір 300 г/м2) 450 гривень;
1000 візиток (двосторонній друк, папір 300 г/м2) 500 гривень;
Можливі інші варіанти. Ціни слід уточнювати перед замовленням.

Друк візиток в Одесі

Якісний друк візиток рада запропонувати компанія Bestpromo.in.ua. Наш багатий досвід дозволить втілити в дизайні Вашої візитки найсміливіші фантазії. На першому етапі ми узгоджуємо з Вами усі деталі майбутньої продукції. Зверніть увагу, що слід докладно описати всі нюанси щодо макетування та друку візитки. Тут можуть бути різні варіанти - різні кольори, або стримана кольорова гама, використання фотографій або графічних елементів на візитівці, малювання логотипу або підбір готового шаблону, яскраві, привертають увагу або стримані і ділові варіанти оформлення.
Папір та спосіб друку також можуть бути різними. Найпростіший і найдешевший варіант – офсетний кольоровий друк на крейдованому папері щільністю 300 грам на метр. Такий варіант досить тривало за часом виготовлення, так як через технологічні тонкощі, офсетом не друкують маленькі тиражі.
Варіант швидше передбачає цифровий друк. Тут можна друкувати хоч 10 штук – їх ціна буде вищою, тому що використовується інший, дорожчий тип друку.

Можливе ексклюзивне виготовлення візиток в Одесі. Це друк на прозорому або напівпрозорому пластику, друк візиток з тисненням фольгою, друк візиток з частковим покриттям лаком або з ламінатом. Можливий друк на спеціальному дизайнерському папері різних фактур та кольорів. Також можливий варіант із висіканням – тобто з відрізанням якихось частин – відповідно до дизайну. Найчастіше висікання при виготовленні візиток застосовується для заокруглення кутів.

Ми готові взятися за виготовлення візиток в Одесі будь-якої складності за передоплатою 50%, яка береться як гарантія серйозності та платоспроможності клієнта. Візитки зазвичай роблять стандартного розміру – 90х50мм. Зверніть увагу - при виготовленні макета для майбутньої візитки не допускається розміщення будь-яких текстів та графічних елементів ближче ніж на 4 мм. від краю візитівки. Також макет візитки готується із припуском по 2 мм. з кожного боку для обрізу. Це пов'язано з тим, що візитки друкують багато штук на одному аркуші паперу, і ріжуться вони потім поштучно (як торт або піца). Так як різьбяр бере в роботу відразу стос таких листів, де візитки розташовуються одна під одною і часто не видно оку - допускається неточне потрапляння в лінію різу. Саме через цей технологічний нюанс усіма поліграфістами та дизайнерами при виготовленні макета для візитки використовується це правило вільного простору – щоб нічого не зрізалося і не було надто близько до краю після нарізки візиток.

Як замовити візитки через інтернет в Одесі?

Замовити візитки онлайн у нас не складе труднощів! Вам достатньо написати або зателефонувати нам і ми розробимо вам варіанти оформлення ваших візиток. Вам буде запропоновано зовнішнє оформлення Вашої майбутньої візитки. Якщо Вас все влаштує – Ви робите передоплату, а за 7 днів отримуєте Ваше замовлення при зустрічі з нашим менеджером.

Зверніть увагу, що ціна на дизайн візитки вже включена до її вартості. Усього можливі три варіанти дизайну візитки. Якщо для Вас наші три варіанти не підійшли – Ви або платите за кожний наступний варіант по 50 грн., або ми мирно розлучаємось.

Також для наших клієнтів передбачені різні види оплати та доставки. Це як готівковий, так і безготівковий розрахунок, доставка кур'єрськими службами по Одесі або під час зустрічі з нашим представником. Вибравши найбільш зручні для Вас способи оплати та доставки, Ви зможете завершити оформлення замовлення. Про готовність замовлення на візитки Одеса – ми проінформуємо Вас по телефону або на електронну пошту.

Залишились питання? Телефонуйте:
+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.