^ Back to Top

Хмара тегів

Випускні фотокниги

Випускні фотокниги в Одесі

Фотокниги в Одесі на замовлення.

Виготовлення та друк фотокниг в Одесі.


Так склалося, що всі значущі події нашого життя ми хочемо зберегти у фотографіях. Багато хто фотографує на цифрові камери і потім роздруковує свої фотографії на папері, але більшість просто складає свої знімки на комп'ютерах, де їх дуже легко втратити.
Сьогодні ми раді запропонувати вам нове сучасне застосування ваших фотознімків – це виготовлення фотокниг в Одесі!
Фотокнига – це нове слово у друкованій справі. У ній на кожній сторінці у вигляді фотоколажу розміщені Ваші фотографії якими Ви хочете поділитися з близькими вам людьми, підписи до них, фони та ін.
Фотокнига – це ексклюзивний подарунок, що запам'ятовується, який довго зберігатиме пам'ять про вас, про ваші сім'ї в колі ваших друзів і рідних. Такий подарунок точно запам'ятається надовго.

Фотокниги в Одесі без сумніву можна назвати найкращим засобом зберегти в пам'яті свої найкращі емоції про Весілля, Ювілей, Подорож, Народження дитини та інші урочистості.
Ми пропонуємо комплекс послуг з професійного виготовлення фотокниг в Одесі. Вам не доведеться годинами вивчати редактори та програми, вибирати серед тисяч фотографій найпотрібніші, запитувати поради у знайомих дизайнерів тощо.
Якщо Ви звернулися до нас – ми самі зробимо професійну фотографію Вашої урочистості на професійній фотоапаратурі. Далі наші дизайнери належним чином зроблять корекцію відзнятого матеріалу і складуть яскраву фотокомпозицію, що запам'ятовується, і після погодження макета з Вами – фотокнига буде надрукована і доставлена ​​Вам.
Вам залишається тільки вибрати розміри фотокниги, кількість сторінок, затвердити макет та насолоджуватися якісною роботою.
Коли варто замовляти фотокнигу?
Якщо у Вас чи у Ваших близьких намічається свято – найкращим подарунком стане виготовлення фотокниг в Одесі.

Приклади виконання фотокниг:

Випускні фотокниги для інститута.
Выпускная фотокнига Одесса Заказ выпускных фотокниг Выпускные фотокниги на заказ в Одессе
Выпускные фотокниги на заказ Фотокнига на выпускной Одесса Выпускные фотокниги

Випускні фотокниги Одеса - це набір барвистих фотознімків, зроблених на випускному в школі, в дитячому садку, на ранку або навіть в інституті. Ці фотографії обробляються, ретушуються, збираються в єдиний колаж і друкуються у вигляді солідного випускного фотоальбому (фотокниги). Така випускна фотокнига виглядає набагато ефектно застарілих і набридливих віньєток. Щоб зберегти вашу пам'ять про юність, про однокласників досить просто замовити випускну фотокнигу в Одесі. Наші спеціалісти з радістю покажуть вам зразки готових фотокниг в Одесі, зроблять професійну фотозйомку випускних, а також окремо кожного учня та педагогічний склад. Після художньої обробки та верстки макета фотокниги, вам буде запропоновано поглянути на тестовий зразок – можливо хтось із учнів захоче перефотографуватися – ми зробимо це без жодних проблем. Після остаточного затвердження макета клас отримує готові випускні фотокниги в Одесі та насолоджується їхньою красою.

Випускна фотокнига для дитячого садочка
Выпускная фотокнига Одесса Заказ выпускных фотокниг Выпускные фотокниги на заказ
Фотокнига на выпускной Одесса Выпускные фотокниги Детская фотокнига Одесса

Для того, щоб зробити замовлення з фотокниг в Одесі Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом:
м. Одеса.

Випускна фотокнига для школи:
Выпускная фотокнига Одесса Заказ выпускных фотокниг Заказ выпускных фотокниг в Одессе
Фотокниги выпускникам в Одессе на заказ Фотокнига на выпускной Одесса Детская фотокнига Одесса

Час, необхідний для виготовлення Фотокниги в Одесі:

Фотозйомка: 1-2 дні.

Розробка макету фотокниг: 3-5 днів

Друк фотокниги в Одесі: від 7 днів.

Ціна на випускні фотокниги:

На сьогоднішній день замовники фотокниг розділилися на два фронти. Одні віддають перевагу бездоганній якості, іншим подобається невисока ціна, тому ми вирішили виготовляти фотокниги у двох основних напрямках. Перший напрямок це фотокниги з високою якістю – преміум класу. Другий варіант – це фотокниги за невисокою ціною з великою кількістю сторінок. зупинимося кожному з цих варіантів докладніше.

Фотокнига преміум-класу.

Фотокниги преміум класу виготовляються на замовлення в Одесі за найвищими стандартами якості та відповідно – високою ціною.

Фотопапір, який використовується в таких фотокнигах називається Fujicolor Crystal. Фотографії друкуються фотохімічним шляхом, що забезпечує найкращу передачу кольорів і стійкість до вицвітання. Крім цього, у таких фотокнигах використовується пластикова основа сторінок. Розгортається така фотокнига на 180 градусів без явних зламів. Сторінки зберігають свою форму багато років. Обкладинка та обкладинка також виготовляються з надійних матеріалів. Ціна такої преміум – фотокниги становить від 800 грн. за штуку. Розмір: 20х30см. 5 розворотів (10 сторінок).

Фотокниги за невисокою ціною.

Такі фотокниги виготовляються за іншою технологією. Поліграфічний друк проводиться на крейдованому папері цифровим способом. Така технологія дозволяє задіяти обидві сторони аркуша. Фотокнига збирається без пластикової основи листа, що значно здешевлює вартість. Виріб виглядає як брошура чи журнал. Обкладинка може бути як твердою так і гнучкою. Ціна на такий виріб розмірами 20х30см. складає від 500 грн. за 16-18 сторінок.

Сюди входить виїзд фотографа, розробка макета та друк фотокниг.

Можливе додатково виготовлення боксу для фотокниги:

Перед замовленням уточнюйте, будь ласка, ціну, оскільки ціна постійно змінюються за обставинами, що не залежать від нас.

 

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація