^ Back to Top

Хмара тегів

Пошукове просування

Пошукове просування сайтів, SEO

Пошукове просування сайтів в Одесі.

SEO оптимізація та розкрутка сайтів в інтернеті.Розкрутка сайтів в Одесі – це комплекс дій, метою яких є поступове збільшення кількості відвідувань сайту та зростання його рентабельності. Роботи з просування сайту в інтернеті спрямовані насамперед на підвищення сайту у видачі пошукових систем типу Google. Це допомагає залучити нових відвідувачів до свого сайту, створює постійну аудиторію сайту.
Якщо Ви вже володієте власним інтернет-сайтом, Ви вже на сходинку ближче до успіху своєї справи, але його ефективність все ще залишає бажати кращого, отже, Вам вкрай необхідна якісна розкрутка сайту в інтернеті. Замовивши таку послугу, Ви забезпечите поетапне зростання кількості відвідувачів свого сайту, а надалі і постійних покупців.
Для досягнення такого результату кожен сайт проходить етап SEO оптимізації. Це передбачає також створення унікального контенту Вашого веб-проекту так, щоб, такі пошукові системи як Google і Яндекс забезпечили виведення Вашого сайту на першій сторінці пошуку. Ми готові взятися за таку роботу та забезпечити видимість Вашого інтернет-ресурсу на вигідних позиціях, що значною мірою позначиться на зростанні обсягів Ваших угод.

Що Ви отримаєте у результаті:
Підвищена довіра відвідувачів. Майже завжди замовники з великим відсотком довіри відносяться до інформації, яку вони виявляють першою

Розкрутка сайту SEO оптимизація

в пошукових списках, і переходять здебільшого на перші 10 посилань у видачі. Чомусь прийнято вважати, що ті компанії, сайти яких не видно або слабо видно в пошуку, особливо на перших сторінках, мають низьку популярність через своє обслуговування, хоча далеко не завжди це так. І тим не менш, грамотно прорекламований інтернет-сайт істотно впливає на формування позитивного іміджу про сервіси, що надаються Вами. Не варто забувати також і про те, що з популярністю елетронного обміну даними, що росте, розкрутка сайту в мережі інтернет, виконана професіоналами на замовлення, істотно економить Ваші час і гроші. Сьогодні реклама сайту в інтернеті служить найменш витратною статтею витрат і, крім того, найшвидшою. Ефект від розкрученого і популярного сайту в інтернеті важко переоцінити хоча б тому, що такий сайт забезпечує стабільний приплив відвідувачів, що постійно зростає, а отже і продажів. Знаходячи Ваш сайт, в ТОП 10 пошуковика, відвідувач позиціонує його як більш довірчий, а відповідно більш надійний і професійний продукт, і за рахунок цієї популярності найчастіше робить вибір на Вашу користь.
Часто реклама втомлює нас своєю нав'язливістю – ми з роздратуванням перемикаємо телеканали чи радіостанції, якщо там нам активно щось пропонують. Однак у рекламі сайтів справа зовсім навпаки. При пошуку потрібного ресурсу в інтернеті клієнт не обтяжений нав'язливістю вибору, який намагаються зробити за нього. Відсутність такого подразнюючого ефекту також можна записати як однозначний плюс у бік пошукового просування.

Розкрутка та просування сайту на замовлення Одеса - етапи виконання роботи:
Перед тим, як розпочати реалізацію програм з просування та реклами сайту, нами проводиться низка додаткових заходів, покликаних структурувати та прискорити весь процес:
По-перше, з клієнтом складаються основні ключові фрази, за якими Ваш сайт знаходитимуть в інтернеті;
По-друге, проводиться аудит та аналіз сайту, виявлення його сильних та слабких місць, ідентифікація основних причин низької відвідуваності. Також провадиться приблизна оцінка вартості робіт;

По-третє, визначаються першочергові цілі в роботі над сайтом, метою яких є збільшення відвідуваності та видимість сайту в інтернеті.
І врешті-решт здійснюються технічні роботи безпосередньо на сайті. Це може бути повна заміна наявного тексту, додавання унікальних статей, організація конкурсів, вікторин, голосувань на сайті, включення сайту в систему обміну банерами, реєстрація в каталогах, наповнення його правильними посиланнями та контентом, проставлення тегів, підписів до зображень тощо .

Прогнозовані результати якісного розкручування Вашого сайту в інтернеті:
Очевидно, що виконані нами роботи вплинуть на результати видачі сайту в інтернеті. Проте є низка причин, через які сайти не відразу потрапляють на перші сторінки пошукових систем. Це залежить від багатьох факторів. Наприклад, впливає вік доменного імені, наявність на сайті небажаного контенту, неправильна оптимізація, яка могла бути зроблена кимось до нас і т.д. Пошукові системи з певною часткою скептицизму відносяться до всього нового, навіть якщо це нове зроблено сумлінно та грамотно. Тому потрібен якийсь час, поки пошукові роботи знову просканують Ваш сайт і зроблять позитивні висновки на Вашу користь. В середньому на це йде від двох тижнів до кількох місяців.
Але труднощі у роботі над підвищенням рейтингу сайтів з лишком окупають себе після досягнення бажаного результату. У результаті клієнт, який замовив у нас розкручування, отримує поступальне зростання відвідувачів за рахунок збільшення кількості ключових фрах із посиланням на свій сайт у результатах видачі.
Варто звернути увагу на безліч неякісних послуг з розкрутки, якими зараз рясніє інтернет. Якщо компанія обіцяє Вам миттєве зростання сайту в результатах видачі, слід перевірити та вивчити методи роботи таких піарників. Найчастіше ці методи не розголошуються, бо містять у собі чорну розкрутку за рахунок штучної накрутки трафіку і сумнівних посилань, в результаті яких сайт на перші кілька днів потрапляє в ТОП-10, а потім стрімко втрачає свої позиції, і може навіть потрапити в бан.

Відмінною особливістю роботи нашої компанії є те, що ми працюємо за прозорими схемами та технологіями, завжди чесно і надаємо своїм клієнтам повний контроль над розкруткою сайту на будь-якому етапі робіт.

Скільки коштує розкрутити веб-сайт в інтернеті?
Це питання із найнепростіших, тому ми його залишили наостанок. Зрештою, клієнт платить не так за нашу роботу, як за кінцевий результат. А результат залежить від багатьох факторів, що від нас не залежать. Це і кількість конкурентів за Вашою тематикою, це і напрямок, в якому пропонує послуги Ваша компанія, це і активність та фінансова можливість конкурентів, які можуть дозволити собі купувати найвигідніші рекламні місця за найдорожчими цінами, та багато іншого. Також формування ціни впливає частотність фраз чи запитів, за якими просувається сайт. Загалом кінцева ціна залежить від кожного конкретного проекту, і кожного клієнта розраховується індивідуально.
Щоб спростити Вам завдання, ми сформували середню ціну на середній проект. Ця цифра складає 2000 грн. За один раз.
Тобто Ви платите 2000 грн., і насолоджуєтеся результатом. Якщо у Вас проект складний, або потрібно втиснутись в короткі терміни, або потрібно обійти незламних конкурентів, тоді ціна збільшується.

Щоб дізнатися точну вартість просування Вашого інтернет сайту, надішліть заявку, або зателефонуйте нам! Ми проведемо аудит ресурсу, узгодимо ключові запити, визначимо ситуацію на ринку даних послуг і тоді будемо розмовляти більш конкретно.
Ще раз повторимо, що для невеликих і проектів-початківців ціна розкрутки становить 2000 грн. за один раз.

Приклади готових робіт, виконаних нами одноразово за ціну:

Сайт: vinetki.org.ua легко знаходиться у пошукових системах за запитами: "Виготовлення віньєток в Одесі", "Друк віньєток Одеса", "Замовити віньєтки в Одесі", "Виготовлення віньєток в Одесі", "Віньєтки в Одесі на замовлення" і т.д. .д.

Як бачите, немає нічого неможливого для людей із інтелектом. Зателефонуйте нам і ми охоче проконсультуємо Вас.
Залишились питання? Телефонуйте:
+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Навігація