^ Back to Top

Хмара тегів

Комп'ютерна графіка

Комп'ютерна графіка

Комп'ютерна графіка – це відомий термін у наш час. Дане визначення має на увазі користування комп'ютерними програмами як засіб досягнення зорового результату. Виникла в середині двадцятого століття, комп'ютерна графіка зараз досягла вже дуже великого визнання серед рекламників всього світу. Нині в області комп'ютерної графіки, що використовується, є велика кількість різних напрямків, які можуть назватися суцільним полем діяльності графічних дизайнерів.

Відповідно до того, як цифрова творчість піддана комп'ютерній обробці, комп'ютерну графіку ділять на основні групи - це двовимірна і тривимірна графіка. У двовимірній графіці поділяють векторну, фрактальну та растрову графіка, кожна з них представлена ​​як окрема область комп'ютерної графіки, в якій втілені особливості характеру графічні здібності зображення. Відмінності між цими категоріями комп'ютерної графіки базуються на представленні комп'ютерного зображення на екрані. Існують види графіки з примітивними геометричними картинками (векторна графіка у двовимірному зображенні) та складні комплекти конкретних частинок (у тривимірному зображенні).

Дуже важливим є колірне представлення цифрових композицій, властиве певному зображенню. У тому числі і в основі чіткості забарвлення закладені конкретні числові поєднання та спрямованості координат у відповідній розширено-колірній системі.

Ті, хто краще володіє знаннями різних категорій комп'ютерної графіки, готові створити одну і ту ж картину в різних параметрах зорової концепції і отримати захоплені відгуки своїх клієнтів.

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація