^ Back to Top

Хмара тегів

Захист свого контенту

Як захистити вміст свого сайту

Як захистити свій контент.

Всім відомо, що без вмісту (малюнок і тексту) сайт нікому не потрібен. Тому розробці унікального контенту розробники приділять дуже багато часу та сил, і зараз ми постараємося розібратися – чому:

Отже, звідки береться контент?

1. Пишеться самостійно — метод не з легких, тут власники початківців вдаються до послуг журналістів і копірайтерів, фотографів та ілюстраторів;

2. Замовити наповнення сайту унікальним контентом у компанії - ціни у всіх дуже різні, і вони коливаються від 80грн. за сторінку до 48000 грн. за повністю підготовлений текст та фото для всього сайту;

3. Можна позичити вже готовий текст у компанії, схожої на вашу, проте тут варто бути обережним: Справа в тому, що пошукові роботи швидко це обчислюють і здатні песимізувати ваш сайт у результатах видачі. Тому сьогодні найчастіше використовується рерайт. Рерайт - це виклад чужого тексту своїми фразами. підбір синонімів.

Майте на увазі, що для будь-якого солідного проекту прийнятні лише перші два варіанти. Третій не бажаний, зокрема тому, що пошукові роботи знижують у результатах видачі сайти з контентом, що дублюється. Найбільш сумне тут те, що вони не намагаються визначити першоджерело! Проблема захисту від копіювання статей тим більше актуальна, якщо у вас є хороша, і її беруть у вас із сайту чи не в режимі реального часу.

Давайте докладніше розглянемо заходи захисту свого контенту.

Поки що ні Яндекс, ні Google не дають нам інструментів підтвердження своїх прав на контент. Тому намагатимемося з'ясувати, за якими критеріями пошукові системи ідентифікують першоджерела.

1. Перший працюючий спосіб підтвердити свій статус першоджерела - ставити на кожен свій матеріал кілька вхідних посилань з цитатами з контенту, що захищається. За результатами перевірок, якщо на текст є такі посилання з цитатами з нього ж, пошукова система з набагато меншою ймовірністю прийме за першоджерело інший сайт.

2. Другий метод - писати тексти так, щоб їх неможливо було поставити на інший сайт повної ситуації. Однак цей метод працює тільки проти дрібних копіпастерів, які беруть його для наповнення своїх сайтів. Якщо ваш текст копіюється для сателітів, його вигляд не має ніякого значення. Сателітам потрібна лише тематика та оригінальність вашої роботи.

3. Оптимістам можна ще порадити розмістити попередження про те, що їхній контент захищений авторськими правами. Але на практиці це не дає жодної користі.

Слід вчасно з'ясовувати – чи не позичив хто у вас ваші тексти. Для цього розроблені онлайн-сервіси або просто скористатися пошуком в інтернеті.

Якщо вам вдалося виявити копії ваших текстів або фотографій, спробуйте зв'язатися з власниками цих сайтів або з хостинг-провайдерами, у яких цей сайт розміщений. Але краще випийте каву і починайте глибоко дихати, бо часто власники таких сайтів знають, що контент не належить їм по праву, і намагаються себе захистити, приховавши свої контактні дані, приховавши справжню інформацію про себе в налаштуваннях домену whois, та й взагалі часто неблагонадійні сайти фізично розміщені в дуже далеких країнах, і якщо наше з вами правосуддя не може навести лад у власній країні, тим більше не варто розраховувати, що ваші права захищатимуться десь за кордоном.

Проте можна спробувати зайти з іншого боку: якщо ви зареєстрували права на контент, спробуйте до служби підтримки пошуковика і пояснити ситуацію. Можливо, таким способом вдасться вирішити подібне питання.

Загальні висновки

Якщо ви виявили свій текст і фото на чужих сайтах, можна спробувати писати скарги хостинг компаніям і датацентрам, здатним вплинути на ситуацію, в якомусь відсотку випадків можливо досягти результату, але є і ймовірність того, що вам просто не дадуть відповіді. Тоді потрібно переписувати ваш контент заново - якщо, звичайно, ви не подбали про його захист шляхом встановлення на інших сайтах посилань з анкорами-цитатами.

Якщо вас цікавить створення сайтів на замовлення в Одесі – сміливо звертайтесь до нас! Ми надаємо повний спектр послуг з веб-розробки:

Створення сайтів в Одесі,

Розробка, виготовлення сайтів,

Створення інтернет-магазинів на замовлення Одеса

Замовити сайт в Одесі можна у нас. Телефони вказані у розділі: "Контакти"

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація