^ Back to Top

Хмара тегів

Друк фотографій

Навіщо друкувати фотографії

Фотопослуги в Одесі: Фотозйомка весіль, корпоративів, ювілеїв та ранків. Послуги фотографа Одеса

Ще недавно ми робили наші фотографії на плівкові фотокамери. Щоб побачити свої фотографії, потрібно було обов'язково друкувати свої фотографії на фотопапері та за допомогою реактів. Складність процесу була не тільки в ручному друку фотографій, а й у необхідності якісного проявлення фотоплівки. Це заняття не кожному вдавалося. До останнього моменту автори своїх фотографій не знали - яким буде результат! До процесу фотозйомки підходили усвідомлено, в пам'яті потрібно було тримати купу будь-якої інформації - про витримку, експозицію, наведення на різкість, діафрагму та їх поєднання в ту чи іншу погоду... Адже якщо ви промахнулися з налаштуваннями - все одно гроші на плівку та її проявку вже витрачено). Сьогодні всі ці переживання залишилися далеко позаду. Цифрове фото прийшло у кожну родину. Компактні та розумні пристрої з легкістю передають найцікавіші та необхідні миті вашого життя. Залишилося лише приєднати фотоапарат до комп'ютера та переглянути результати.

Таким чином, процес створення фотографій став більш спрощеним і автоматизованим. Як наслідок - фотографії новачків стали нецікавими, людям, які звикли просто натискати на кнопочку, вже нема чого вибудовувати композицію і вкладати у фотографію свою душу.

Багато фотолюбителів зараз рідко користуються послугами фотодруку, воліючи переглядати фотографії на моніторах різних пристроїв. При цьому безповоротно губиться те неповторне відчуття реальності, що завмерла, і щемливої ​​ностальгії, яке приходить до нас, коли ми неспішно перебираємо в руках паперові фотознімки, сидячи ввечері біля каміна. Як же те загальне захоплення, яке відвідує нас під час спільного перегляду сімейного фотоальбому у вітальні — разом із родичами та гостями... Друкувати наші фотографії потрібно ще й тому, що їх просто хочеться зберегти для себе, для своїх дітей. Адже якщо фото зберігаються у вас у пам'яті домашнього комп'ютера, ви ризикуєте втратити найдорожчих серцю кадрів за рахунок вірусів або перепадів напруги. Будь-який досвідчений комп'ютерник знає, що комп'ютери можуть ламатися в невідповідний момент. І відновити втрачені дані вдається далеко не завжди. Тому друк фотографій – навряд чи основний спосіб зберегти улюблені знімки.

 

Фотографії, надруковані на фотопапері, зберігають свою світлостійкість - адже для їх виготовлення не застосовуються струменеві принтери з китайським квітучим чорнилом - при справжньому фотодруку використовується технологія, відкрита понад 100 років тому - це справжній фотохімічний процес. Тільки він дозволяє отримувати відбитки стійкі до вицвітання та впливу вологи. Даний вид друку проводиться на високоякісних сортах фотопаперу, які мають ряд переваг перед звичайним папером: більшу насиченість кольорів, значно міцніший фотошар стійкий до стирання, відбитки дуже пластичні і не зсихаються, залишаючись гнучкими навіть з роками, фотошар на них не тріскається. Отримані за цією технологією світлостійкі відбитки можна без побоювань вішати в рамку на освітлену стіну, не боячись, що через рік інший вони вицвітуть!

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація