^ Back to Top

Хмара тегів

Розробка фірмового стилю

Розробка фірмового стилю

Розробка, створення фірмового стилю на замовлення в Одесі.

Створення фірмового чи корпоративного стилю в Одесі засноване на дослідженні головних особливостей та невід'ємних моментів, які й будуть остаточним відображенням бренду конкретної компанії. Фірмовий стиль – це справжній імідж будь-якої компанії, її зовнішній вигляд та індивідуальність. При розробці фірмового стилю слід враховувати, що саме за цією відмінністю і будуть впізнавати конкретний бізнес. В основу створення фірмового стилю лягають брендові кольори компанії, які потім вже використовуються у застосуванні до всіх продуктів та товарів цієї компанії.

Основа фірмового стилю компанії – її логотип. Логотип компанії є визначальним знаком те, що це компанія представляє спільному ринку послуг. У тих компаній, які зайняті у торговельній сфері бізнесу замість логотипу може також використовуватися товарний знак, саме він буде вираженим гарантом якості для продуктів від даної компанії і за цим символом покупці зможуть чітко визначати, які товари є продукцією певного виробника.

Для фірмового стилю компанії також характерний вибір певного шрифту та розміру букв. Сучасні комп'ютерні можливості забезпечують широкий вибір шрифтів, обравши один із них компанія міцно забезпечить собі впізнаваність серед своїх клієнтів. Крім шрифту часто використовують деякі малюнки, іноді в тісному поєднанні зі шрифтом. Такі символи називають символікою компанії. Планомірна і точна взаємодія логотипу компанії, її символіки з конкретним шрифтом і називається фірмовим стилем компанії, за яким її безсумнівно приймуть і запам'ятають.

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація