^ Back to Top

Хмара тегів

Оцифровка відеокасет

Оцифрування відеокасет в Одесі, Одеса

Оцифровка відеокасет в Одесі.

Переписати касету на диск. vhs to dvd Одеса.

Давно минули часи, коли всі важливі сімейні події знімалися на відеокасети, і кожна наступна копія була гіршою за попередню! Вже всім відомо, що інформація, записана на феромагнітні носії, такі як касети, згодом втрачає свою якість через вплив вологи, магнітних полів, хімічних і теплових реакцій.
Також, з часом магнітний шар обсипається, втрачається еластичність стрічки, ¦поступово відбувається розмагнічування запису, через те, що магнітна стрічка, скручена в рулон, стикається сама з собою - як наслідок - на записі пропадає сигнал, чуються шуми, перешкоди, і ще цілий вагон малоприємних речей.

З настанням ери цифрових носіїв стало набагато простіше та доступніше зберігати та тиражувати домашнє відео без втрат у якості.
Цифровий відеозапис не бояться розмагнічування, обсипання феромагнітного шару, розтягування стрічки через частого використання, та інших проблем.

Виробники компакт-дисків стверджують, що запис на такому носії може бути до 100 років. Це набагато довше, ніж у відеокасет.
При зносі компакт-диску, ви завжди зможете зробити його дублікат, без втрати якості, а крім того, ваші сімейні відеозаписи можна зберігати в інтернеті та легко ділитися ними з близькими людьми!

У процесі оцифровки відеокасет, можна усунути мутність зображення, зробити монтаж, вирізати непотрібні ділянки.

Запис домашнього відеоархіву у цифровому форматі це зручно та сучасно! У ері цифрових технологій, що розвивається, скоро не залишиться місця доісторичним магнітним носіям (VHS, VHS-C, Hi8, Video8, MiniDV і т.д.), і якщо ви будете весь час відкладати на потім оцифрування ваших домашніх відеокасет, то вони можуть повністю розмагнітяться і перестануть відтворюватись на будь-яких відеомагнітофонах.

Оцифрування з відеокасет на диски заняття досить непросте, але воно того варте.

Пишіть і телефонуйте - ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.

 

Залишились питання? Телефонуйте: Оцифровка видеокассет в Одессе. перезапись с кассет на диски

+38068-498-4484
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Viber: 097-249-24-30

Навігація