^ Back to Top

Хмара тегів

Сканування фотографій

Сканування, оцифрування фотоплівок в Одесі

Сканування та оцифрування фотоплівок на замовлення.


У більшості з нас, напевно, збереглися старі фотоплівки, негативи, які шкода викидати, оскільки вони зберігають дорогі для Вас моменти сімейної історії. Однак можливості поділитися цими фотознімками з друзями і родичами в соцмережах у вас немає, як немає і часу розбиратися з цими фотонегативами, що пиляться. Сучасна фотоіндустрія сьогодні повністю перейшла на цифрову платформу, відсунувши далеко на задній план плівкові носії інформації, проте для нас вони не стали менше цінні. Старі та часом забуті фотоархіви на плівках можуть зберігати важливу для вас та членів вашої родини інформацію. Та й у паперовому, надрукованому вигляді фотографії часто старіють від часу, тоді як на плівках зберігають свій первозданний вигляд. Найкращим способом зберегти цінні моменти сімейної історії – передати плівки на оцифрування. Оцифровані фотоплівки допоможуть зберегти в електронному варіанті цінні спогади. Ці фотоархіви можна записати на флеш-носій, на комп'ютер, завантажити в інтернет – що убезпечить ці знімки від старіння та вицвітання.


ЦІНИ НА ОЦИФРУВАННЯ ФОТОПЛІВОК:

Покадрово: (плівка, слайд. позитив, негатив) від 15 грн. за 1 кадр.;
Всі кадри поспіль, вся плівка повністю Від 36 кадрів – 10,00 грн. за 1 кадр;


Цифрові копії ваших плівкових фотографій дозволять зберегти пам'ятні моменти та передати їх друзям та близьким. Варто відзначити. що у цифровому вигляді відскановані фотографії не втратять колір, яскравість та якість. Вони не запиляться і не подряпаються. У цифровому вигляді фотознімки не схильні до вицвітання, механічних пошкоджень, розшарування через вологість і перепадів температур. Цифрові копії Ваших фотознімків можна за бажання відкоригувати на комп'ютері, їх можна надрукувати на принтері скільки завгодно разів, їх можна використовувати для створення фотокниг і слайдшоу, поділитися в соціальних мережах і т.д.
Використовуючи сучасні можливості оцифрування та сканування фотоплівок, Ви можете більше не турбуватися за збереження Ваших сімейних фотоархівів та зможете передати їх майбутнім поколінням.

Технічні параметри оцифрування фотоплівок в Одесі:
Формат файлу: jpg, tiff, bmp, psd;
Колірна модель: RGB (8/16 bit).
Обладнання: Epson Perfection 4990 Photo.


Сканування звичайних паперових фотографій до розміру А4 коштує 5 грн. за один шт.


Також можливе сканування негативів, позитивів, слайдів, рентгенівських знімків, прозорих та напівпрозорих матеріалів розмірами до А4 (21х29,7см). Ціни дізнавайтесь окремо.

Термін оцифрування: від 2-х до 7 днів.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ:
Кількість пікселів на дюйм при скануванні фотоплівок на замовлення приблизно дорівнює друкованому листу розмірами 20х30см. Так як на всіх фотоплівках присутня зернистість, ставити надто великі парраметри дозволу недоцільно - вони будуть мало помітні. На плівках деталізація значно менша, ніж на цифрових сучасних фотознімках.
Сучасні тенденції розвитку технологій передбачають використання цих відсканованих кадрів для передачі Інтернету або для перегляду на екрані комп'ютера, планшета або телефону. Це означає, що сканування фотоплівок з розмірами 10х15см (1346 х 1795 pix (300 dpi)). буде цілком достатньо для екранного дозволу всіх моніторів та гаджетів. Вищі розміри потрібні лише для фотографій у професійному друку.
Сучасні технології сканування та оцифрування фотоплівок дозволяють уникнути появи на кадрах порошин або дрібних подряпин. Для великих пошкоджень потрібна додаткова ретуш.
Також нами проводиться автоматична корекція фотографій - покращення різкості, контрастності, колірних характеристик та багато іншого.

 

Для чого потрібне оцифрування та сканування фотоплівок в Одесі?

Така послуга потрібна у випадках якщо:
- Ви не хочете втратити пам'ятні для Вас моменти;
- Ви хочете поділитись цими знімками в інтернеті;
- Ви хочете зробити з них подарунковий фотоколаж для своїх родичів чи друзів;
- Вам потрібно надрукувати фотокнигу зі старих, але цінних фотографій;
- Вам потрібно мати завжди під рукою Ваші сімейні фотоархіви;
- Вам потрібно заново надрукувати ті чи інші фотографії, оскільки паперові екземпляри стали непридатними (потьмяніли, подряпалися, вицвіли тощо).
- Вам захотілося пожвавити свої сімейні фотохроніки, представивши їх своїм домочадцям у вигляді святкового слайдшоу з музикою та титрами;

Послуга зі сканування фотоплівок та фотографій в Одесі дозволить кожному оживити майже втрачені спогади, зберегти цінні кадри у сучасному цифровому форматі та завжди використовувати їх для будь-яких цілей. Їх можна заново передруковувати, ретушувати, використовувати для фотокниг та подарункової продукції.
Ми завжди раді прийти на допомогу, якщо потрібно замовити сканування фотоплівки в Одесі, оцифрування фотографій, негативів, фотоархівів, кольорових або чорно-білих плівок, сканування негативу на замовлення в Одесі, оцифрування фотоплівок, ретуш, відновлення пошкоджених фото, виготовлення слайдшоу, фотокниг фотопродукции в Одесі.

Залишились питання? Телефонуйте:
+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація