^ Back to Top

Хмара тегів

Дизайн сайтів

Дизайн сайтів

Дизайн сайтів в Одесі

 Кожній новій компанії, незалежно від розмірів, потрібно мати власний сайт. Залежно від поставлених завдань та споживчих аспектів компанія вибирає собі графічне оформлення та певний набір функцій для свого майбутнього сайту. Всі веб-сайти з дизайну поділяються на солідні корпоративні сайти, прості сайти-візитки, ефектні флеш-сайти. Головною особливістю будь-якого з перерахованих видів дизайну є правильна та точна передача онлайн-інформації, яка потрібна звичайним користувачам. Дизайн сайтів, який можна назвати креативним, включає як повне володіння різноманітними графічними можливостями, а також знання рівня програмування, і послідовне впровадження законів дизайнерської композиції.
Найчастіше, дизайн сайту у своїй візуальній концепції покликаний яскраво і виражати не лише головну ідею своєї компанії, а й фірмовий стиль, барвисте чи стримане колірне рішення – залежно від того, в якому напрямі позиціонують себе ті, хто цей сайт замовив.

Дизайн сайтів складається з трьох основних елементів, дотримуючись яких і виражають те, що буде головною визначальною властивістю цього сайту. Цими трьома елементами дизайну сайтів є креативний задум дизайнерського стилю сайту, її наочне втілення та ексклюзивне вираження з використанням усіх доступних для цього графічних інструментів. Всі ці елементи стають тією головною візуальною основою, на якій будується дизайн сайтів.

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація