^ Back to Top

Хмара тегів

Фотозйомка випускних

Фотозйомка випускних Фотограф на випускний Одеса

Фотозйомка випускних в Одесі.

Віньєтки випускникам Одеса:

Шкільні роки залишаються найважливішою епохою у житті кожної людини. Час, проведений за шкільною партою, пролітає непомітно. Тому кожному хочеться зберегти пам'ять про своє шкільне минуле за допомогою фотографій.

Ми готові запропонувати якісні послуги з фотографування у школах, дитячих садках, на ранках і на випускних. Фотографії випускників, зроблені нами, відрізняються тим, що їх виконує професійний фотограф, з професійною камерою та освітленням. Також ці знімки детально ретушуються та обробляються дизайнерами. У результаті ви отримуєте якісні випускні фотографії, які будуть смажити радість вашій родині багато поколінь.

 

Ваше чадо вирушає на першу шкільну лінійку, чи наближається його випускний вечір? Це чудова можливість зберегти такі хвилюючі моменти на фотографіях. Шкільні фотографії зберігають дорогі серцю спогади про найкращі роки життя. Зараз ви можете замовити професійну фотозйомку в школі. Подарувавши своїй дитині чудову можливість відобразити на фото її та ваші шкільні спогади, ви отримаєте чудові дитячі та шкільні фото!

Досвідчений шкільний фотограф на випускний із задоволенням проведе професійну фотозйомку на випускному, школах, дитячих садках, інститутах тощо.

Робот фотографа з дітьми поширюється набагато глибше за механічне натискання на кнопки фотоапарата. Грамотний шкільний фотограф повинен бути хорошим психологом, він повинен вміти знаходити зв'язок з кожною дитиною, і викликати її позитивні емоції. Індивідуальний підхід до кожної дитини допоможе створити справжні твори фотографічного мистецтва та зробить кожну шкільну фотографію казковою та незабутньою. Фотозйомка в школі стане для вашого чада цікавою розвагою, в процесі якої будуть чудові індивідуальні та групові фотографії.

Погане освітлення також може бути на заваді при зйомці в школі. Але не для досвідченого шкільного фотографа, який навіть у найнесприятливіших умовах здатний зробити чудову шкільну фотосесію. Здійснюючи фотографування в школі, професійний шкільний фотограф використовує тільки сучасну фототехніку, а після фотографування випускників зробить для вас якісну обробку фотографій.

Послуга «Фотозйомка в школі», яку пропонує наша студія, окрім створення якісних, яскравих фотографій, включає виготовлення віньєток для випускників та колажів на будь-який смак. У нас ви знайдете оптимальне співвідношення ціни та якості та залишитеся задоволені нашою роботою.

  • Групові шкільні фотографії;
  • Фотографії випускникам;
  • Віньєтки випускникам;
  • Фотозйомка випускних;
  • Шкільний фотограф;
  • Фотозйомка ранків;
  • Віньєтки,
  • Портрети разом з учителем,
  • Жанрові фото
  • Фотозйомка випускного вечора

Приймаються замовлення на фотографування дитячих ранків та випускних не лише у школах, а й в інших освітніх закладах.

Фотозйомка випускних зазвичай проводиться в класі або актовому залі. Після проведення фотозйомки в школі для кожного класу робиться попередня роздруківка контрольних зразків з номерами кадрів для зручності вибору. Всі фотографії піддаються комп'ютерній обробці та чищенню від прищів, небажаних складок, подряпин, синців та іншого. Для виготовлення віньєток ми обов'язково фотографуємо всіх випускників та учнів. Ми вважаємо, що на віньєтці повинні бути фотопортрети всіх учнів, у тому числі й тих, хто не планує купувати шкільний фотоальбом на замовлення в Одесі.

 

Окрім виготовлення віньєток випускникам та фотопослугах на випускних та ранках, для освітніх закладів діє пропозиція щодо фотографування учнів та вчителів для інформаційних стендів та для дошки пошани.

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація