^ Back to Top

Хмара тегів

Кросбраузерна верстка

Кросбраузерна верстка

Кросбраузерна верстка сайтів.

Виготовлення сайтів на замовлення в Одесі.

Забезпечте гарний вигляд сайту у різних браузерах

Що таке кросбраузерна верстка сайтів? Це створення сайту та всіх його сторінок таким чином, щоб сайт однаково добре показувався та нормально функціонував у будь-яких браузерах.

А для перевірки кросбраузерної верстки сайтів найпростіше мати під рукою всі найпопулярніші браузери. Браузери – це програми, що відображають сторінки тих чи інших сайтів в Інтернеті. Вмикати по черзі кожен браузер і завантажувати в нього ваш сайт - це найнадійніший спосіб, що дозволяє перевірити не тільки зовнішній вигляд, але й функціонал вашого сайту. Якщо ви не хочете захаращувати свій комп'ютер зайвою десяткою браузерів, можна скористатися портабельними версіями браузерів – їх взагалі можна запускати з флешки.

Існують принципові відмінності та підходи до розробки тих чи інших браузерів, якими ви ходите в інтернет. Кожен їх розробник хоче вигідно відрізнятися від решти, що незмінно призводить до того, що браузери бачать наші сайти по-різному, що не можна назвати їх плюсом... Саме через те, що кожен браузер бачить код нашого сайту за своїм - ми й звертаємо вашу увагу на таку проблему, як кросбраузерна верстка сайтів.

Не варто забувати вставляти у свої сайти код перевірки на валідність.

Кросбраузерну верстку сайту рекомендують починати ще до створення сайту. Тут треба уважно все зважити, можливо й пожертвувати якоюсь красою заради того, щоб потім не довелося переробляти все заново.

Найкраще довірити подібну роботу професіоналам.

Ми надаємо комплекс послуг, пов'язаних з вірської сайту на замовлення. Також у нас замовляють таке:

Створення сайтів на замовлення в Одесі

Виготовлення сайтів

Розробка сайтів

Розробка інтернет-магазинів в Одесі на замовлення, та багато іншого.

Будь ласка звертайтесь. Телефони вказані у розділі "Контакти"

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація