^ Back to Top

Хмара тегів

Переваги CMS Joomla!

Переваги CMS Joomla

Сучасні технології значно полегшують нам життя. Це стосується також і інтернет-технологій! З появою в нашому житті інтернету багато хто цікавиться - як зробити сайт самому.

Ще кілька років тому сайти створювалися на основі статичних веб-сторінок, написаних мовою HTML. Однак невдовзі з'явилися форуми, блоги, гостьові книги та ін. Так сайти стали інтерактивними – вони навчилися взаємодіяти з користувачем.

Розробка таких сайтів у минулі часи обходилася не дешево. Треба було наймати цілу команду програмістів, щоб створити якийсь пристойний проект. Крім того, власники сайтів повністю залежали від цих програмістів – якщо на сайті треба було оновити чи додати інформацію – треба було знову звати програмістів та платити їм гроші.

Однак технології не стоять на місці, і останнім часом все більшою популярністю для бажаючих мати свої сайти користуються системи керування контентом CMS.

Розвиток у цій галузі не стоїть на місці, і з кожним днем ​​випускаються сотні різних веб-додатків для різних систем керування сайтом, та й сама кількість таких систем неухильно зростає. Але для початківців, ми рекомендуємо ознайомитися з можливостями движка Joomla - універсальної та умовно безкоштовної платформи для розробки своїх сайтів.

Joomla є найбільш потужною і популярною Системою Управління Контентом на сьогодні. Цю систему успішно застосовують у всьому світі для розробки сайтів від простих сайтів-візиток до повноцінних інтернет-магазинів.

Системи управління сайтом часто бувають часто дуже дорогими або важкі в освоєнні та використанні.

Joomla докорінно змінює цю думку.
Ця CMS разюче відрізняється від інших керування контентом. Вам не доведеться витрачати місяці на її освоєння, оскільки він спеціально розроблявся для масового застосування. Ви завжди можете БЕЗКОШТОВНО завантажити новий дистрибутив із офіційного сайту проекту Joomla. Легка в управлінні, надійна ця CMS не вимагає від вас глибоких знань у галузі мов HTML, PHP, MySQL - програмісти скоро залишаться без роботи!

Можливості двигуна Joomla:

- доступ до управління базами даних та сайту;
- Ви самі створюєте розділи та підрозділи ваших статей. Така зручна ієрархія дозволить Вам на основі движка Joomla зробити сайт новин, каталог товарів, статей. Сервіс налаштування та редагування матеріалів сайту повністю доступний для управління та редагування;
- Текст статей можуть додавати одразу кілька авторів. Це особливо зручно при віддаленій співпраці;
- Ви зможете легко налаштовувати розташування блоків: колонок зліва, справа і по центру:
- Легке завантаження зображень та файлів через браузер на сайт, для їх подальшої публікації у статтях сайту;
- Ви легко впораєтеся з самостійною установкою додаткових компонентів на сайт, таких як форуми, голосування, галереї, та багатьох інших;
- Сумісність з будь-якими операційними системами серверів: Linux, Solaris, FreeBSD, MacOSX server, та ін.

Joomla - дуже проста в освоєнні та управлінні:

- В ній легко змінювати порядок відображення статей, матеріалів, фотографій та інших складових повноцінного веб-проекту.
- Є вбудований генератор найцікавіших статей сайту;
- Ви зможете надсилати користувачам новини, FAQ та посилання;
- Є свій медіа-менеджер. Він дозволить Вам зберігати ваші файли прямо на сайті, щоб їх легко можна було знайти і використовувати;
- Є вбудований менеджер новинних стрічок;
- Управління архівами – матеріал після публікації може бути поміщений до архіву, звідки його завжди можна дістати. Це дуже зручно – можна не видаляти застарілі матеріали – щоб потім не писати заново.
- Кожну статтю можна надіслати електронною поштою або роздрукувати прямо з сайту;
- Є зручний редактор текстів, аналогічний Word;
- Ви можете розділити ваших користувачів за різними категоріями свого сайту;
– Дизайн сайту змінити дуже легко. Вам завжди доступно керування шаблонами сайту. Набрид старий дизайн? Завантажуєте новий шаблон і встановлюєте його на сайт - у результаті у Вас абсолютно новий дизайн за пару хвилин.
- Перед публікацією на сайті будь-який матеріал можна переглянути через перегляд;
- У системі Joomla передбачена система управління банерами. Вона дозволить Вам легко організувати на своєму сайті банерний майданчик з підрахунком кліків і кількості перегляду ваших банерів. На такому сайті буде просто заробляти!

Якщо Вам знадобився сайт, ми легко розробимо його для Вас!

Виготовлення сайтів на замовлення в Одесі – наша основна спеціалізація. Створення сайтів, Розробка сайтів та інтернет магазинів. Телефонуйте!

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація