^ Back to Top

Хмара тегів

Етикетки на спиртне

Етикетки та наклейки на пляшки з Вашим фото

Фотодрук на пляшках в Одесі

Етикетки та наклейки з Вашим фото на замовлення в Одесі.

Сьогодні дуже багато хто бажає подарувати на свято оригінальний і по-справжньому запам'ятовується подарунок.
яскраві та веселі етикетки на пляшки можуть бути до ювілею, до весілля, і т.д.
Ми рекомендуємо Вам спробувати привітати Ваших знайомих та друзів, подарувавши їм пляшку спиртного з оригінальною етикеткою-наклейкою, яка включає в себе фотографію людини, яку Ви хочете привітати та вітаючи напис.
Наклейки на пляшки з фото замовника в Одесі бувають різними за формою та розмірами, на будь-які пляшки або посудини, але завжди є прикрасою застілля. Вони дуже просто наносяться на пляшки.

 Этикетки на бутылки с фото заказчика Одесса

Замовити таку послугу дуже просто. Ви можете прийти до нас і наші фахівці підготують такий подарунковий макет з урахуванням усіх Ваших індивідуальних побажань. Після погодження макета із замовником він буде відпеатан.
Після створення макету ми робимо друк наклейок на пляшки з вашим фото. Як правило на пляшку роздруковуються дві або три частини зображення - велика наклейка в центрі з фотографією нареченого та нареченої або ювіляра, друга частина на шийку пляшки і третя - оборотна частина, з побажаннями на тильну частину пляшки. Також можна зробити будь-які написи на пляшку та фотомонтаж – поміняти фон, вирізати з різних зображень різних людей та поєднати їх на одному вітальному фотоколажі.

Виготовлення етикетки на пляшку займає за часом від 20 хвилин до години, залежно від Ваших побажань та вимог. Клеїти етикетку на пляшку досить просто. Можна клеїти прямо поверх наклейки, яка вже є на пляшці. Але краще заздалегідь підготувати пляшку, відмочивши оригінальну наклейку у воді. Потім пляшку треба очистити від залишків клею та висушити.

Надрукована індивідуальна етикетка з фото на замовлення в Одесі на пляшку принесе дуже багато хороших емоцій ювіляру, або молодятам а отже і Вам!

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація