^ Back to Top

Хмара тегів

Оцифровка відеокасет

Оцифрування відеокасет в Одесі - переписати відео з касети

Оцифровка відеокасет, перезапис з відеокасет в Одесі.

VHS to DVD Одеса

Збережіть пам'ятні події у вашому житті на довгі роки!


Сьогодні багато хто запитує: "Як переписати з касети на флешку чи на диск"?
Справді, ще недавно у багатьох зберігалися сімейні відеоархіви на відеокасетах у форматі VHS Hi8 Mini DV. Вони нами дбайливо зберігалися і часто переглядалися у колі сім'ї. На жаль, тепер ці відеоформати вже втратили свою актуальність. Їм на зміну приходять нові формати збереження відео, що дозволяють переглядати Ваші сімейні відеоархіви на домашніх DVD-плеєрах, а також завантажувати Ваші відеоархіви в інтернет і обмінюватися ними з друзями. Найбільшою популярністю серед наших клієнтів зараз користується формат DVD, проте ми готові взяти за оцифрування відеокасет у будь-який зручний для вас формат. Замовивши у нас послугу оцифрування відеокасет, Ви збережете дорогі для Вашого серця моменти, зняті на ваші відеокамери. Оцифрування відеокасет в Одесі, перезапис із касет на диски. Оцифровані матеріали можуть бути записані на DVD диски, флешки, на HDD, SSD, інші накопичувачі, файлообмінники.
До речі, переписати з касети на диск можна лише сімейні відео архіви. Відео сімейного торжества чи весілля, перші кроки немовляти чи шкільний випускний, старі фотоплівки, фотографії, аудіозаписи – все це можна перенести у цифровий формат та подарувати нове життя старим сімейним архівам.

Оцифровка відеокасет
З настанням ери цифрових носіїв стало набагато простіше та доступніше зберігати та тиражувати домашнє відео без втрат у якості.
Цифровий відеозапис не бояться розмагнічування, обсипання феромагнітного шару, розтягування стрічки через частого використання, та інших проблем.
Виробники компакт-дисків стверджують, що запис на такому носії може бути до 100 років. Звичайно - це не нескінченно довго, зате набагато довше, ніж у відеокасет.

При зношуванні диска, ви завжди зможете зробити його дублікат, без втрати якості!
У процесі оцифрування відеокасет можна підвищити його якість: Додати різкість, контраст, освітлити або затемнити відеозапис, зробити монтаж, видалити непотрібне, накласти додатковий звук та різні відеоефекти.
Маючи під рукою цифрову копію ваших сімейних відеокасет, ви завжди можете зробити з них якийсь цікавий фільм або кліп.
Своїми відеозаписами в цифровому форматі легко поділитися з друзями, завантаживши його на ютуб, на сайт Вконтакте або в Одноласники. Крім цього, куди б ви не прийшли зі своїм диском - ви скрізь його зможете подивитися та показати друзям, чого не скажеш про відеокасети.
Вам не доведеться перемотувати відеокасети у пошуках потрібного фрагмента запису – цифровий відеоформат надає моментальний доступ до потрібної інформації.
І, зрештою, запис з касет на DVD, або на флешку це просто сучасно! У ері цифрових технологій, що безперервно розвивається, незабаром не залишиться місця доісторичним магнітним носіям (VHS, VHS-C, Hi8, Video8, MiniDV і т.д.), і якщо ви весь час відкладатимете на потім оцифрування відеокасет, то цілком може статися, що одного разу вони повністю розмагнітяться і перестануть відтворюватися на будь яких пристроях.

Оцифрування відео з відеокасет на DVD (80грн./год).


Ми пропонуємо вам оцифрування таких видів носіїв:

  • VHS,
  • MiniDV ,
  • MiniDV NTSC ,
  • Hi8,
  • Video8,
  • Digital8,
  • VHS-C,
  • Аудіокасети,
  • Платівки,
  • Фото, слайди та рентгенівськи знімки.


Можливий перезапис на флешки або інші типи цифрових носіїв.
Про те – який вам потрібен формат зберігання запису – треба попереджати заздалегідь.

Оцифрування аудіо касет, платівок та аудіо бобін (2грн. хвилина).


Оцифровуються аудіокасети, платівки та аудіобобіни, записані на 19 і 9 швидкостях. Запис може бути збережений у будь-якому сучасному форматі.
Оцифрування відеокасет VHS та MiniDV, Hi8, Video8, VHS-C, S-VHS, відбувається на сучасному обладнанні, а це означає, що за якість нашої роботи ви можете не турбуватися. Ми якісно та не дуже довго здійснюємо переклад у цифровий формат із відеокасет в Одесі.
У вартість замовлення входить: Перезапис із касет у цифровий формат та запис оцифрованого матеріалу на цифровий носій.
Оцифрування касет в Одесі. Також, за Вашим бажанням, ми видаляємо порожні непотрібні кадри, чорні та сині ділянки запису, непотрібні поля, вирізаємо зайве відео.

З відеокасет оцифровуються лише аматорські відеозаписи, зняті для домашнього архіву. Фільми, кліпи, мультики, телепрограми і т.д., записи, авторськими правами на які ви не володієте, ми не оцифровуємо!

Відеокасети оцифровуються у стандартному форматі:
Роздільна здатність: 720х576 пікселів;
Частота кадрів: 25 кадрів за секунду,
Відео та аудіо бітрейт: стандартний;
Частота звуку: 44.1 KHz;
Прогресивна розгортка.
За бажанням клієнта ці парраметри можуть бути змінені.

Зверніть увагу - при стандартних налаштуваннях на відео можуть з'являтися артефакти: такі як невелике чорне поле праворуч або зліва кадру (приблизно 0,5см.). А також смуга знизу. За замовчуванням касети оцифровуються як є, тобто з усіма, артефактами. Якщо потрібно прибрати смугу внизу або збоку, це робиться за окрему плату.

Пам'ятайте, що аматорські відеокасети 80-х років не передбачали можливості запису та відтворення відео високої чіткості (HD, Full HD тощо). Розподільна здатність VHS касет зазвичай складала близько 240 ТВЛ (вертикальних телевізійних ліній), що в цифровому форматі дорівнює приблизно 335 х 576 пікселів. Тому не слід порівнювати якість застарілих аналогових аматорських записів із сучасними цифровими.
Також слід розуміти, що на касетах можуть виникати додаткові артефакти, викликані тривалим зберіганням, вологістю, розмагнічуванням, деформацією плівки тощо. Ми намагаємось виконувати нашу роботу якісно, ​​в межах можливого та не здатні вплинути на обставини, які від нас не залежать.


Вартість відеомонтажу, накладання спецефектів та ін. обговорюється індивідуально та залежить від термінів та складності роботи. Усі побажання мають бути озвучені заздалегідь.
Звертаємо увагу наших клієнтів на те, що ми не є складом зберігання ваших архівів (файлів, касет, плівок, слайдів тощо). У нас обмежені ресурси, тому, якщо Ви протягом семи днів не змогли забрати своє замовлення, не скачали файли з файлообмінника, не попередили про те, що заберете своє замовлення пізніше - таке замовлення анулюється, навіть якщо було оплачено. Всі касети, диски, файли, плівки і т.д. - видаляються або викидаються у сміття безповоротно. Зверніть увагу також і на те, що файлообмінники не зберігають файли нескінченно довго. Типовий термін зберігання: Один тиждень.
________________________________________
Звертайтеся, і ми з радістю відповімо на Ваші запитання.

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Навігація