^ Back to Top

Хмара тегів

Весільні фотокниги

Весільна фотокнига

Весільна фотокнига


Весільна фотокнига (Wedding book) – це ексклюзивний весільний фотоальбом, виконаний у вигляді фотокниги. Шляхом наповнення фотографій ця фотокнига розповідає історію вашого кохання. Кожен розворот весільної фотокниги містить невеликий сюжет. Така весільна фотокнига часто має оповідальний зміст. "Ранок нареченої", "Приїзд нареченого", "ЗАГС", "Вінчання", "Прогулянка" та інші сюжети весілля поєднуються в єдиному весільному фотозвіті.

Зверніть увагу, що при невеликому форматі весільна фотокнига може містити великі фотографії. Наприклад, весільні фотокниги 20х30см. може містити фотографії до 30х40см у повному розвороті.Виготовлення фотокниг в Одессе

Сьогодні дуже складно знайти молоду сімейну пару, яка не зберігає фотоальбом із весільними фотографіями. Весільний фотоальбом або весільна фотокнига дає можливість знайомим та близьким поринути у свято Вашого свята. Через роки таку фотокнигу дивитимуться Ваші діти. Та й вам самим буде цікаво подивитися Ваші весільні фотокниги і згадати один з найромантичніших днів у вашому житті.

Фотокниги Одеса прикрасять враження про будь-яке Весілля, День Народження, Ювілей, Народження дитини, Корпоративу, Подорожі, Випускний вечір, тощо.

Навіть якщо Вам просто хочеться побалувати себе та зберегти якісні знімки з Вашої фотосесії у вигляді креативного фотоальбому – найкращий варіант це замовити фотокнигу в Одесі!

Так само Ви зможете опублікувати власну збірку віршів, кулінарних рецептів, фото з корпоративної вечірки, альбом з домашніми тваринами та багато іншого.

Вміст фотокниги в Одесі обмежений лише Вашою уявою.

Також можливі інші варіанти друку фотокниг в Одесі. Ціна залежатиме від таких факторів:

- Наявності у вас своїх фотографій;

- Наявності у вас свого готового до друку макета;

- типу обкладинки (фотообкладинка, шкірозамінник зі вставкою, шкіра);

- розмірів фотокниги;

- Кількості сторінок-розворотів фотокниги.

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація