^ Back to Top

Хмара тегів

Нащо треба сайт

Навіщо потрібний сайт

Під час технологій веб, що розвиваються, створення сайту на замовлення в Одесі стає все більш актуальним завданням для будь-якого типу організацій та фізичних осіб.
Оскільки створення сайту переслідує багато найважливіших аспектів, необхідно детально розглянути які саме завдання можна вирішувати шляхом створення власного сайту.
Отже, що дасть вашому бізнесу створення власного сайту?
1). Чітке будівництво іміджу компанії, а також вирішення представницьких завдань:
- Компанії, які мають власний сайт - вигідно виграють в очах своїх клієнтів, викликаючи довіру та повагу.
- Якщо Ви даєте людині візитку з посиланням на свій власний сайт – це відразу підкреслює ваш діловий стиль спілкування та серйозно ведення вашого бізнесу. імідж - це дуже важливий аргумент при веденні рекламної кампанії будь-якого підприємства, і саме власний представницький сайт дозволяє вам мати цей імідж. Також солідно виглядатиме посилання на власний сайт на фірмовому бланку або фірмовому конверті компанії. Саме володіння власним сайтом промовисто говорить про серйозність намірів ваших ділових пропозицій на ринку. Про серйозні плани на довгострокову співпрацю.
Не варто також забувати, що добротно виготовлений веб-сайт викликає безліч позитивних емоцій ваших замовників, а також показує фірму та її власників з кращого боку, тим самим викликаючи гарне прихильність до себе та викликаючи довіру. Якщо ваш потенційний клієнт нічого не знає про фірму, то сформувати власну думку він зможе поки що тільки по корпоративному вебсайту. А для постійних клієнтів це виглядатиме як турбота компанії про своїх постійних покупців, це означає, що фірма динамічно розвивається і виходить на новий рівень ведення бізнесу.
- Широкі презентаційні можливості
Якщо у Вас є свій сайт, Ви безперечно дуже виграєте на тлі конкурентів, проводячи ділові переговори, беручи участь у виставках, у виступах перед аудиторіями з доповідями. не завжди є можливість детально показати кожному своєму замовнику та партнеру всі переваги та нюанси вашої пропозиції. У такому разі ваш сайт, вказаний на візитки або презентації, легко вирішить цю проблему.
Крім цього, власний сайт є інформаційним рекламним буклетом, який весь час знаходиться у Вас під рукою - Інтернет вже давно проникне у найвіддаленіші куточки і став обов'язковим атрибутом сучасного ділового життя.
- Ваш власний сайт – це найкраща реклама, яка працюватиме на Вас 24 години на добу
З появою власного сайту у багатьох підприємців з'явиться унікальна можливість у всіх презентаційних матеріалах вказувати адресу свого веб-сайту. Це надає вашим потенційним клієнтам можливість у будь-який зручний час звертатися за додатковою інформацією до вас на сайт. На власному сайті можна розміщувати набагато більше корисної інформації, ніж у рекламних блоках газет та журналів, різних буклетів, прайсах тощо. Саме на вашому власному сайті Ваш потенційний клієнт зможе детально дізнатися про послуги, продукти, ціни, ваше місцезнаходження і т.д.
- Ваш власний сайт – це найбільш результативний сервіс для роботи з клієнтами, партнерами та персоналом.
Всю необхідну інформацію можна черпати, звернувшись до вас на сайт. Таким зручним сайтом компанії можна легко скористатися в будь-який час дня і ночі, наприклад коли зайнятий телефон або ви захворіли і не можете приймати клієнтів. Вашим клієнтам з інших міст дешевше обійдуться відвідування вашого сайту в інтернеті, ніж міжміський телефонний зв'язок. Крім того, на веб-сайті, або при роздруківці з сайту на принтері, документи або прайси виглядають набагато привабливішими, ніж, наприклад. при надсиланні через факс (якість набагато краща і документи можна редагувати).
- Ви не пропустите можливість знаходити своїх нових клієнтів/партнерів через мережу Інтернет
Інтернет сьогодні використовується людьми на 99% для пошуку необхідних товарів та послуг. Багато потенційних клієнтів при виникненні потреби в потрібній їм продукції або послуги відразу звертаються до Інтернету. Ваші потенційні замовники обов'язково відвідають Вашу веб-сторінку, проте якщо у вас немає такої в Інтернеті, Вас там не зможуть знайти і, як це часто буває, потраплять на сайт Ваших конкурентів.

2). У вас з'явиться універсальний інструмент для демонстрації на своєму сайті детального опису товарів та послуг, які Ви надаєте або Ваша компанія.
Наявність на сайті будь-якої компанії каталогу продукції з детальним описом є запорукою успішної реалізації продукцією, що надається Вами. І річ тут не тільки в рекламі Вашої компанії, а ще й у тому, що Ваші потенційні клієнти зможуть вільно ознайомитися з описом Ваших товарів та послуг, визначитися, що їх цікавить саме зараз і прийдуть на зустріч із Вами вже добре підготовленою. Тут ви непогано заощаджуєте свій час та час Ваших клієнтів. А час – це гроші!
Якщо Вас цікавить вихід на нові ринки ваших продуктів і послуг, то важко визначити більш сприятливий для цього рекламний засіб, ніж створення свого сайту!
При цьому як за обсягами, так і за ціною.
Замовивши у нас Інтернет-магазин, Ви отримаєте ще щонайменше один канал збуту своєї продукції. Використовуючи інтерактивні функції сайту, ваші відвідувачі зможуть легко, прямо через інтернет купувати у вас товари, що сподобалися. Сьогодні можливість онлайн-замовлень надають все більше компаній.
3). Ви зможете легко підтримувати зв'язок з партнерами/клієнтами через мережу Інтернет.
Головною відмінністю мережі інтернет, є її здатність забезпечувати швидкий зворотний зв'язок, яка так важлива для будь-якого бізнесу. Кожен Ваш клієнт, який користується вашими сервісами, отримує від Вас також і професійну консультацію. І якщо ви стали щасливим власникам сайту, то Ви зможете не лише підвищити ефективність Вашої взаємодії зі своїм клієнтом, а й знизити витрати на його обслуговування.
- По-перше, у вас з'явиться можливість швидкого консультування ваших замовників, які електронною поштою надсилають Вам свої запитання. Зазвичай із цих питань на сайті створюється сторінка найпоширеніших питань та відповідей на них (FAQ).
- По-друге, Ви зможете розмістити у себе на сайті форум, де Ваші клієнти будуть обговорювати один з одним і з Вами важливі для них питання про товари та послуги, що надаються.
- По-третє, у вас з'явиться можливість подати на своєму сайті добірку матеріалу з детальним описом Ваших товарів та послуг. Також на сайті легко організувати тематичну Web-конференцію.
* По-четверте, маючи сайт, Ви досягнете збільшення якості обслуговування замовників, головним чином за рахунок оперативності роботи з клієнтом, недосяжною іншими засобами. Будь у Вас на сайті каталог ваших товарів та інформації про їх наявність на складі, Ваш замовник зможе в будь-який час дізнатися, які товари у Вас є, їх ціну і т.д. При цьому клієнту не треба витрачати свій час і гроші на додзвон до потрібної людини, і клієнт зможе отримувати потрібну інформацію цілодобово.
- І, нарешті, на своєму вебсайті є можливість автоматичного поштового розсилання серед передплатників або зареєстрованих користувачів. Тематику такої поштової розсилки – підписки визначає сам клієнт.

4). Збір та облік маркетингової інформації.
Ви зможете здійснювати на власному сайті споживчі опитування та збирання відгуків про конкретний товар (наприклад, використовуючи форум, коментарі до статей або товарів, системи голосування). Ви завжди будете в курсі того, що думають ваші клієнти по кожній конкретній представленій вами темі (товарі).
Крім цього, ви також зможете здійснити збирання контактних даних та інформації про відвідувачів Вашого сайту. А це, у свою чергу, дасть вам можливість звертатися з конкретною пропозицією безпосередньо до цільової аудиторії.
5). Можливість здійснення кадрової політики безпосередньо через власний сайт.
На вашому власному сайті можна легко реалізувати підбір нових співробітників для вашого бізнесу, - Ви зможете легко публікувати на ньому інформацію про відкриті вакансії. Також легко можна буде запропонувати претендентам заповнити на вашому сайті резюме та надіслати його Вам на e-mail.
6). Можливість швидкого оновлення інформації на сайті (ціни, опис, нові телефони тощо).
На своєму сайті Ви маєте можливість швидко оновити або написати новий розділ, видалити стару інформацію, значно розширити асортимент продукції, а також збагатити сайт новим функціоналом та сервісами. У результаті, у вас з'явиться можливість швидкого доступу до потрібної інформації, яку ви зможете легко поміняти, чого не скажеш про рекламну продукцію, яку друкують масовими тиражами (прайси, буклети, візитки каталоги, проспекти і т.д.).
7). Ви зможете з легкістю та швидкістю проводити рекламні кампанії в Інтернеті.
З кожним днем ​​можна спостерігати все більше нових способів та засобів проведення рекламних кампаній в інтернеті. Ці піар-акції не можуть існувати без Інтернету. Усі головні принципи піар-акцій та реклами в інтернеті базуються на знайомій усім рекламі, проте реклама в інтернеті все ж таки накладає свій відбиток. Ми знаємо, що у звичайному житті будь-який спосіб реклами несе в собі як переваги так і недоліки. І в певній ситуації саме інтернет-реклама може якнайкраще підійти вашому бізнесу. Якщо ж потрібна банерна реклама, поштове розсилання по e-mail, прогін сайту по форумах і дошках оголошень, то без власного веб-сайту нікому не обійтися. Реклама в інтернеті без сайту компанії абсурдна та примітивна, або взагалі неможлива.
8). На сайті легко реалізувати онлайн листування з клієнтами, друзями та колегами.
Любителям спілкування дуже цікаво мати власний чат, блог, форум або навіть свою соціальну мережу
9). Листування та консультації в клубах за інтересами - наприклад, власні авто, мото форуми.
10). Демонстрація власного портфоліо – це може бути особливо цікаво фотографам, моделям, дизайнерам, поетам та художникам.
Залишились питання? Телефонуйте:
+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація