^ Back to Top

Хмара тегів

Флаєри, буклети

Друк флаєрів в Одесі

Виготовлення та друк флаєрів в Одесі

Замовити флаєри в Одесі.

Флаєри на замовлення.


Дизайн-студія Bestpromo.in.ua пропонує своїм клієнтам якісні послуги з виготовлення друкованої продукції. Друк флаєрів в Одесі на замовлення нашої студії дозволить швидко розширити список Ваших клієнтів і завоювати довіру аудиторії. Флаєри на замовлення в Одесі можуть бути різних розмірів, пропорцій та форм. Відтепер оперативний та доступний друк флаєрів та інших рекламних продуктів в Одесі став комфортним та надійним. Незважаючи на велику кількість пропозицію з цифрової реклами – реклама на паперових носіях, як і раніше, не втрачає своїх позицій, і саме флаєри, як найбільш доступний і швидкий спосіб передачі інформації, досі залишаються одним з найефективніших рекламних продуктів. Якісне виготовлення та друк флаєрів в одесі, листівок, буклетів та іншої поліграфічної продукції – це чудовий спосіб заявити про себе. Якщо Ви вирішили замовити флаєри в Одесі, просто зателефонуйте або напишіть нам.

 

Друк флаєрів Одеса


Напевно, важко уявити комерційний успіх фірми, без ефективної реклами. Зрозуміло, кожен керівник думає у тому, як здійснити рекламну організацію з найменшими витратами собі. У той самий час реклама має ефективно уявити весь перелік товарів та послуг компанії. Оптимальним рішенням для такої ситуації стане замовлення флаєрів – як найефективнішої маркетингової зброї серед інших друкованих засобів передачі інформації.


Флаєр – це ефективна рекламна одиниця, здатна бути запрошеним квитком, що яскраво і доступно говорить про майбутній захід. Флаєр може бути листівкою, пред'явники якої отримують пільги та знижки, відвідавши цей захід.
Нашими дизайнерами в найкоротші терміни буде створено дизайнерський макет за наданим Вами техзавданням. Після погодження з Вами як із замовником – цей макет буде надруковано у потрібній кількості, після внесеної Вами передоплати в 50%.
Розробка дизайну флаєрів вимагає уважності, досвіду та смаку, а також відповідності останнім тенденціям у моді та в дизайні. Наша компанія по праву пишається своїми фахівцями, які можуть точно розробити макет флаєра на будь-який смак, будь-яких стандартів і форм. Ми можемо запропонувати замовникам кілька варіантів різних дизайнів на наш смак, або ж розробити дизайн флаєра у суворій відповідності до вимог замовника. Розробка оригінал-макета флаєра – річ відповідальна, оскільки покликана забезпечити постійний приплив клієнтів та успіх Вашої справи. Друк флаєрів в Одесі, від нашої компанії покликана інформувати широке коло аудиторії про переваги Вашої компанії, Ваших товарів, послуг, зустрічей, заходів, урочистостей, знижок та ін.


Серед достатку розмірів та форм найбільшою популярністю у клієнтів користується виготовлення складних флаєрів форматами 210х100 мм. Ще можливі бюджетні варіанти флаєрів у Одесі розмірами 100х210 мм, 105х148мм, 100х140 мм. і т.д. При виготовленні флаєра включають адресу проведення заходу, точний час та дату, кількість вільних місць, спонсорів проекту, схему проїзду, телефони, знижки, якщо вони є, при пред'явленні флаєра.


Тип друку флаєрів в Одесі буває двох видів: Офсетний та цифровий. У разі, якщо передбачається друк флаєрів в Одесі великим тиражем – друк буде проводитись офсетним способом. Якщо планується швидко надрукувати невелику кількість флаєрів – ідеально підійде цифровий спосіб друку. Зауважте, що колір на різних машинах і на різних типах друку може відрізнятися. Друк флаєрів в Одесі проводиться на білому папері крейдою щільністю 130 грам на метр2.

У будь-якому випадку дизайн, тип друку, розміри флаєра, наявність біговок та матеріал, з якого буде виготовлений флаєр, ми обговорюємо з кожним клієнтом індивідуально.

Печать флаеров в ОдессеФлаера в Одессе цена

Час виготовлення замовлення:
Верстка та узгодження дизайну (макетування): Від 1 до 3-х днів. Залежить від вибагливості замовника.
Друк продукції: 3 дні.
Пересилання: від 1 до 2 днів.
Разом: від 5 до 8 робочих днів.
Як замовити друк флаєрів в Одесі?

Зателефонуйте або напишіть нам на електронну пошту. Ми з радістю відповімо на будь-які Ваші запитання. Ми готові запропонувати одеситам виготовлення та друк флаєрів в Одесі та доставку територією України. Друк флаєрів на замовлення дозволить створити ефективну рекламну кампанію за вигідною ціною точно вчасно.

Замовлення флаєрів в Одесі.

Якщо Ви вирішили замовити друк флаєрів в Одесі для Вашої компанії – Ви потрапили за адресою. Яскраві дизайни, що запам'ятовуються, у поєднанні з якісною і недорогою печаткою допоможуть вдихнути життя в будь-яку справу. Ми пропонуємо соковиті та барвисті забарвлення, різноманітні варіанти нанесення написів, логотипів, слоганів, описів та іншого на глянцевому чи матовому папері щільністю 130 грамів на квадратний метр. Найбільшою популярністю у наших клієнтів користується тип флаєра розміром 100х210 мм. з двостороннім друком. Такі флаєри на замовлення в Одесі чудово підійдуть для невеликих та середніх тиражів.

 

Печать флаеров в Одессе Флаера на заказ в Одессе Изготовление флаеров в Одессе

Переваги виготовлення флаєрів на замовлення компанією BestPromo в Одесі.

Глянцевий або матовий крейдований папір ідеальної білизни від найкращих виробників Європи.
Стандартна щільність паперу 130 г/м² найкраще підходить для друку флаєра.

Зручні та сучасні розміри флаєрів.
Кольоровий якісний друк з одного або двох сторін з точною передачею форм і відтінків.
Оптимальне співвідношення ціни та якості.
Повний комплекс послуг з виготовлення флаєра на замовлення: Техзавдання – дизайн – друк – доставка.
Доставка точно в термін: кур'єром по Одесі та службами доставки по Україні.
Детальний контроль процесу на всіх етапах виробництва найкращими спеціалістами нашої компанії.
Рекламні флаєри – друк на європейському рівні
BestPromo має кращих дипломованих фахівців і великий творчий потенціал, які у поєднанні з багаторічним досвідом дозволяють створювати продукцію надійної якості. Друк флаєрів на замовлення в Одесі здійснюється за 3-4 дні з моменту затвердження макета.

Якщо Ви готові надати готовий макет, то замовлення роздруківки флаєрів займе набагато менше часу. На Вашу вимогу нашими фахівцями з дизайну та реклами в найкоротший термін може бути створений макет гідної якості.
Компанія Bestpromo готова здійснити повний спектр послуг з розробки та друкування красивих та функціональних флаєрів в Одесі – звертайтесь до нас!


* Просимо звертати увагу клієнтів на те, що зараз курс гривні в нашій країні нестабільний. Від цього курсу залежить вартість паперу, фарб, робіт та іншого. Тому, щоб уникнути непорозумінь, робіть прорахунки заздалегідь. Ціна вказана орієнтовна, і на момент замовлення може змінитися через незалежні від нас обставини. Дякую за розуміння.

Залишились питання? Телефонуйте:
+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація