^ Back to Top

Хмара тегів

Листівки та календарі з фото

Листівки та календарі з Вашим фото

Листівки з фото замовника:

Вважають, що перша листівка з'явилася у Великій Британії 1794 року під Різдво. Художником Добсоном було надіслано вітання своєму другові. Це була  картинка із зображенням сімейства навколо новорічної ялинки. Другу це сподобалося, і вже наступного року Добсон виготовив десятки таких карток і розіслав їх усім своїм знайомим. А ще за кілька років знайшовся бізнесмен, який пустив мальовані вітальні картки у продаж.

У другій половині ХІХ століття вітальні листівки виготовляли у багатьох європейських країнах. Їхня кількість уже вважалася мільйонами.

Після 1917 року випуск вітальних листівок, як предмета буржуазного, був цілком припинено. Але звичай надсилати святкові привітання продовжив своє існування. Вважається, що перші вітчизняні листівки були надруковані обмеженою кількістю до Нового, 1942 року. На перших радянських новорічних листівках зображалися щасливі мами з дітьми та вежі Кремля, пізніше до них приєдналися Дід Мороз та Снігуронька. А вже через деякий час узвичаїлися всілякій тематиці листівки, що приємно тішили око на вітринах газетних кіосків, де раніше лежали тільки сірі газети. Тоді якість друку та яскравість фарб поступалися імпортним, ці недоліки компенсувалися оригінальністю сюжетів та високим професіоналізмом художників.

Сьогодні ми пропонуємо вам унікальну послугу — виготовлення та друк листівок з Вашим фото!
Така листівка з фото є особливим фотоколажем всередині якого міститься Ваша фотографія, або фото людини, яку Ви збираєтеся привітати. Такий цікавий та унікальний подарунок може стати чудовим сувеніром, зберегти приємні спогади про Вас та зможе прикрасити будь-яке свято.

Серед нашого асортименту є дитячі листівки, листівки для привітання з днем ​​народження, з роковинами спільного життя, з весіллям, з днем ​​усіх закоханих, з 23 лютого та 8 березня!

Окрім листівок ми також пропонуємо виготовлення календарів в Одесі з Вашою фотографією. Календарі можуть бути підібрані під конкретну подію: День народження, весілля, Новий рік та будь-яке інше свято. У календарі ми можемо окремо виділити пам'ятну для Вас дату.
Також у нас замовляють виготовлення сувенірної продукції у вигляді наклейок чи етикеток на пляшки (зазвичай коньяк чи шампанське) з фотографією людини, яку вітають.
Ще ми вміємо робити класні запрошення, візитки, буклети, перекидні та настільні календарі та безліч інших цікавих речей.

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація