^ Back to Top

Хмара тегів

Як просунути сайт

Як просувати сайт в інтернеті

Ми продовжуємо розмову про грамотне просування сайтів в Інтернеті. Часто новачки не володіючи належним досвідом, або через брак коштів на самому початку свого бізнесу припускаються маси помилок. Ми постараємось разом розібратися – як цього уникнути.

Всім добре відомо, що будь-яка інтернет-сторінка без відвідувачів - марна. Вона служить лише непотрібним баластом завдаючи її власнику лише занепокоєння і тривогу. На допомогу початківцям власникам сайту ми вирішили узагальнити найбільш важливі покрокові інструкції, які покликані забезпечити вам швидкий успіх в інтернеті!

То як же просувати сайт?

Почнемо з реєстрації в рейтингах, каталогах та пошукових системах. Потім можна спробувати обмін посиланнями, але захоплюватися посиланнями не варто, бо велика кількість зовнішніх посилань на вашому сайті неминуче призведе до провалу. Також можна замовити рекламну кампанію у пошукових сервісів.

Існує такий чудовий сервіс, як поштове розсилання. Її можна замовити комусь чи провести самому. Таке поштове розсилання зможе постійно приносити вам відвідувачів, а відповідно і прибуток.

Варто спробувати замовити рекламний майданчик в інтернеті, щоб розмістити на ньому свій банер із посиланням на ваш сайт. Такий вид реклами показує досить високі показники, але пам'ятайте, що сайт, на якому ви замовили рекламний майданчик, має бути добре відвідуваним.

Можна спробувати дати оголошення з описом пропонованих вами товарів та послуг, і наприкінці опису додати такий текст: Детальніше дивіться на такому-то сайті.

Також часто замовляють рекламу на форумах: Ви створюєте на якомусь популярному форумі свою тему, детально описуєте всі сервіси, що надаються, і залишаєте посилання на свій сайт. Тут варто обмовитися - спершу вам потрібно отримати на це дозвіл адміністрації форуму.

Можна зареєструватися в різних блогах та соціальних мережах. Після цього ви зможете додавати невеликі пости (1-2 пропозиції) про вас і ваш бізнес, і також не забуваємо ставити посилання на свій сайт.

Є ще реєстрація у каталогах сайтів, статей тощо. - Чому б не спробувати?

Можна підсумувати це оповідання наступним: Інтернет постійно змінюється, і щодня додаються тисячі нових сайтів, а відповідно змінюються алгоритми їх індексації та видачі. Тому треба постійно стежити за цими технологіями, щоби не відставати від конкурентів.

 

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація