^ Back to Top

Хмара тегів

Портрет по фото

Портрет

Художній портрет - ціна в Одесі.

Скільки коштує намалювати портрет олією по фотографії в Одесі?

Виготовлення портретів художника від руки в Одесі.

Картини та живопис на замовлення:


Наша студія рада запропонувати одеситам та гостям нашого міста виконання портретів на замовлення. Портрет по фотографії, намальований від руки – може стати чудовим сувеніром для близьких друзів чи родичів. Портрет маслом або олівцем, який ми виконуємо для Вас, виготовляється професійним художником, з вищою художньою освітою. Це дійсно цікава пропозиція, тому що зараз свої послуги з написання портретів пропонують багато самоучок. Повірте – Ви не настільки багаті люди, щоб купувати дешеві речі. Радість від заощаджених грошей пройде набагато раніше, ніж розчарування від такої роботи. Тому рекомендуємо замовляти портрети виключно у професіоналів, які знають свою справу. Ми пропонуємо цю послугу від професійних художників, які пройшли необхідні перевірки, з дипломами про закінчену вищу художню освіту та безліч виставок.
Портрет в інтер'єрі стане Вашим персональним символом благополуччя та успіху. Портрет на замовлення по фотографії порадує ювіляра, кохану дівчину чи хлопця, подарує безліч позитивних емоцій батькам, начальнику чи просто другові.

Якщо Ви не знаєте, що подарувати на свято, будь то День народження, Новий рік, Корпоратив, оптимальним та універсальним подарунком може стати портрет по фотографії в Одесі. Портрет фото виконується виключно вручну. Ми ніколи не вдається у своїх роботах до всілякого друку через принтер і т.п. Ми впевнені в тому, що цінність мальовничого твору якраз полягає в його винятковій унікальності, у витрачених зусиллях та часі на прописування кожної деталі від руки. Тільки ручна робота дозволяє зберегти і передати всю теплоту почуттів, які Ви хочете висловити людині або сім'ї, що обдаровується. Художній портрет, виконаний від руки олійними фарбами або олівцем, вигідно відрізняється від бюджетних принтів тим, що є справжньою, справжньою картиною, виконаною руками художника Одеси. Барвистий шар на таких картинах, при дотриманні умов правильної експлуатації, здатний зберігатися без пошкоджень не менше трьохсот років. Це означає що, якщо картина зберігається далеко від прямих сонячних променів, в сухому приміщенні, що провітрюється, не піддається механічним впливам, не піддається попаданню на неї різних речовин, будь то лаки, вода, фарби, миючі засоби і т.п. вона не потьмяніє, не потріскається і не втратить свій колір. Зверніть увагу, що сьогодні ринок портретів насичений пропозиціями про друк на полотні і т.п. Цифорний друк на принтері не є абсолютно ніякою художньою цінністю, т.к. для її виготовлення не потрібен талант рисувальника. Ми по праву пишаємося тим, що пропонуємо нашим клієнтам лише професійні послуги з написання портретів олією від руки. Для того, щоб художник набув необхідних для написання портретів навичок, він проходить нелегкий і витратний шлях навчання, поступово, протягом багатьох років виробляючи та відточуючи свою майстерність. Портрети, виконані за фотографією, це не просто сліпа копія оригіналу, вони відображають погляд художника на ту чи іншу людину. У кожному справжньому художньому портреті є частинка внутрішнього "Я" художника, його світогляду, переживань та натхнення.

Ми раді, що можемо запропонувати Вашій увазі такий сервіс, як виготовлення портрета маслом по фотографії на полотні.

Портрет олією на полотні розміром 30х40 см - вартість від 1400 грн.
Портрет олією на полотні розміром 40х50 см - вартість від 1800 грн.
Портрет олією на полотні розміром 50х60 см - вартість від 2600 грн.
Портрет олією на полотні розміром 60х80 см - вартість від 3200 грн.
Портрет олівцем на папері 30х40 см - вартість - від 300 грн.


Ціни вказані за зображення на портреті однієї особи.

Якщо на картині планується зобразити більше однієї людини – ціна змінюється у бік збільшення.

За 2-х осіб – у півтора рази. За 3-х на 75 відсотків.


Терміни виготовлення портретів:

Портрет олією на полотні: від 14 днів;
Портрет олівцем на папері: від 1 дня.
Портрети на папері олівцем виконуються у вигляді чорно-білого зображення.
Картина-портрет видається замовнику без рами, і є полотном, натягнутим на дерев'яний каркас (підрамник).
Також хочемо звернути увагу замовників на те, що для замовлення робіт олією стягується аванс чи застава у розмірі 40-50 відсотків вартості готової роботи.


Завдаток не повертається.

Виготовлення портретів маслом потребує суттєвих витрат на дорогі художні матеріали (масляні фарби, полотна, пензлі, розчинники, підрамники тощо). Ці матеріали одноразові та не можуть бути використані повторно. Портрет за Вашою фотографією, на який ми витрачаємо не лише свій час, а й коштовні матеріали, створюється в ексклюзивному форматі та продати його комусь іншому ми не зможемо. Так що безповоротна передоплата, що вноситься замовником перед початком робіт, допомагає захистити нам свій бізнес від рейдерства, від конкурентів, від заздрісників та недоброзичливців, які можуть спеціально робити замовлення, щоб потім не заплатити за роботу. На художньому ринку є безліч непорядних людей, які вважають себе монополістами. Їм не вигідна поява нових художників, які на їхню думку відбирають у них частину замовлень. І вони з усіх сил намагаються перешкодити цим новим художникам розвиватися. Щоб якось захищатися від недобросовісних монополістів – ми беремо аванс, який не повертається.

Перед замовленням портрета по фотографії, будь ласка, ознайомтеся з прикладами робіт, і тільки якщо Вас все влаштує, робіть своє замовлення. Також звертаємо увагу клієнтів на те, що нами не приймаються жодні претензії пов'язані з якістю портрета, якщо для його написання були надіслані фотографії поганої якості. Пам'ятайте - що вища якість фотографій, тим більше якість портрета.
Також доводимо до відома замовників те, що нами не приймаються претензії щодо авторських прав на вашу фотографію, що надсилається нам для написання портрета. Всі фотографії замовник віддає нам за своєю доброю волею і всю відповідальність за їх використання бере на себе. Всі фотографії, надіслані нам для портретів, зберігаються на нашому поштовому сервері як доказ того, що це фото нам надіслано Вами за Вашою згодою.


Також слід враховувати, що запорукою продуктивності роботи митця є доброчесні стосунки із замовником, взаємна ввічливість та розуміння. У випадках, коли клієнт не бажає нічого розуміти, чути, бачити, не може надіслати фотографії гарної якості, на яких чітко було б видно всі деталі - угода з таким клієнтом розривається в односторонньому порядку без повернення задатку.

Ми ж сподіваємося, що більшість наших замовників потребують саме нашої роботи, а не конфліктів, і тому з радістю виконуємо для порядних клієнтів унікальну роботу, яка зберігатиметься в сім'ї багатьох поколінь.
Художник пише портрети на замовлення в найскладнішій техніці класичного багатошарового живопису олією.

Портрет на замовлення: Зразки робіт

Портрет маслом на заказ Одесса Заказать портрет художнику Услуги художника в Одессе Изготовление портретов в Одессе
Портрет маслом на заказ Заказать картину-портрет по фото Портрет на заказ Одесса Заказать портрет художнику в Одессе
Портрет по фото на заказ Одесса Портрет по фотографии Одесса на заказ Портрет по фото заказать в Одессе Заказать портрет с фотографии в Одессе
Портрет маслом по фотографии в Одессе Портрет на заказ в Одессе Портрет карандашом на заказ Одесса Нарисовать портрет по фотографии
Портрет в карандаше заказать Одесса Карандашный портрет заказать Одесса Заказать портрет карандашом Одесса Портрет карандашом на бумаге заказать
Нарисовать портрет с фотографии в Одессе Портрет на заказ маслянными красками Одесса Портрет по фотографии заказать Одесса Заказать портрет маслом в Одессе
Заказать портрет маслом в Одессе Заказать портрет маслом в Одессе Заказать портрет маслом в Одессе Заказать портрет маслом в Одессе
Заказать портрет маслом в Одессе Заказать портрет маслом в Одессе    

Ціни на Портрет по фотографії у місті Одесі актуальні та доступні для тих, хто може дозволити собі таке задоволення, як володіння витвором мистецтва.

Пам'ятайте, що схожість між оригіналом (наприклад, фотографією) і художнім портретом ніколи не буває стовідсотковою, оскільки це ручна робота. Якщо Вам пропонують стовідсоткову подібність, переконайтеся, що це не роздруківка на принтері та не ксерокопія.
Співпраця з художником має на увазі те, що замовник уважно ознайомився з усіма вищевикладеними умовами угоди щодо написання портрета на замовлення і у нього не виникло жодних заперечень.

Ми бажаємо всім відвідувачам вдалих замовлень!

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація