^ Back to Top

Хмара тегів

Сайт-візитка

Сайт-ВІЗИТКА 2200 грн.

table-ukr.jpg

Сайт-ВІЗИТКА в Одесі на замовлення:

Замовити сайт візитівку в Одесі.

З кожним днем ​​ми з подивом спостерігаємо дедалі більший темп прискорення технологічного прогресу. І ми дуже раді тому, що Україна в даній галузі анітрохи не поступається сучасним європейським тенденціям у галузі IT. Звичайно, ми дуже пишаємося тим, що вносимо свій скромний внесок у розвиток економіки нашої країни, допомагаючи багатьом підприємцям надавати свої послуги в інтернеті. Навіть в умовах високої конкуренції багато хто, хто зміг замовити сайт в Одесі, у нашої компанії вже зміг гідно оцінити наш сервіс, якість роботи та доброзичливі відносини.

Замовити сайт-візитку в Одесі тепер найпростіше! Виготовлення сайтів на замовлення від нашої компанії приємно порадує вас своїми цінами та якістю роботи.

Якщо вам необхідно швидко ознайомити ваших потенційних клієнтів з сервісами, послугами, що надаються Вами, але при цьому у Вас обмежений бюджет, то оптимальним вибором для Вас стане замовити сайт-візитку в Одесі. Недорогий сайт візитівка – послужить чудовим та маловитратним інструментом залучення до себе нових та постійних клієнтів.

З чого складається сайт-візитка в Одесі:

Структурна складова сайту-візитки зумовлена ​​його основними функціями: це розміщення та надання інформації для замовників щодо переваг роботи з Вашою компанією. Багато хто, хто вже встиг замовити сайт візитівку в Одесі, встигли гідно оцінити лаконічність і невисоку вартість такого проекту. За своїм функціоналом сайт-візитка схожий на традиційну паперову візитку. Адже сайт-візитка містить усю необхідну інформацію: Реквізити власників компанії, номери телефонів, назву компанії та іншу необхідну для роботи інформацію.

 

Сайт-візитка на замовлення в Одесі це маленький сайт обсягом приблизно 10 сторінок, на якому публікується інформація такого плану:

  • Базові дані про компанію, яку Ви представляєте;
  • Перелік видів занять Вашої компанії чи організації;
  • Контактна інформація: Телефон, адреса, електронна пошта та ін.

Незважаючи на свої невеликі розміри, сайт-візитка, зроблений на замовлення в Одесі, чудово справляється зі своїми завданнями. Ви забезпечуєте себе та компанію новими замовниками, та відповідно прибутком за рахунок використання сучасного рекламного інструменту.

 

Час, потрібний на виготовлення сайтів-візиток:

Приблизно щоб зробити сайт-візитку в Одесі потрібно 3-5 днів.
За цей час з клієнтом складається та затверджується технічне завдання, здійснюється його дизайн та верстка, сайт наповнюється контентом. Потім проводиться його тестування, реєстрація доменного імені та публікація сайту в інтернеті.

 

Що потрібно від Вас:

Грамотно складене технічне завдання;
Реквізити вашої організації чи фірми, які мають бути опубліковані на сайті;
Інформація про компанію: її історія, розвиток, досягнення тощо;
Базовий опис продуктів, які надає Ваша фірма чи організація, товари, послуги, прайси та ін.

 

Як Ви бачите, немає нічого складного.

Скільки коштує сайт-візитка в Одесі - Всього 2200 гривень!

 

Ціна сайту-візитки в Одесі включає:

  • Короткий дизайн у стилі «Мінімалізм»;
  • Робота кваліфікованих веб-майстрів;
  • Робота із текстовим наповненням сайту;
  • Обробка та розміщення фотографій;
  • Публікація сайту на просторах Інтернету.

Залишились питання? Телефонуйте:

+38068-498-4484 +Viber
+38066-555-6273
+38063-515-8922
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навігація